Serbest Muharebe ve Ölüm maçına Nasıl Katılınır | Conqueror’s Blade

Serbest Muharebe ve Ölüm maçına Nasıl Katılınır | Conqueror’s Blade
Bu Yazıyı Puanlayın

Serbest Muharebe ve Ölüm maçı görevlerde istense de bir türlü nasıl gireceğinizi bulamıyorsanız size hızlıca nasıl bu oyunlara gireceğinizi anlatayım.

Birçok görev için sizden ölüm maçı (Deadmatch) ya da serbest muharebeye katılmanızı ya da bu oyunlarda belli amaçlar gerçekleştirmenizi ister görevler. Ancak bu oyunları ya hiç giremediniz ya da daha önce oynadınız ancak artık giremiyor olabilirsiniz.

Öncelikle yerinden bahsedelim. Oyun içi ”J” ye bastığımızda gelen seçeneklerden etkinlik kısmında ki Elit muharebe ölüm maçı oluyor. Serbest yazan ise serbest muharebe ama gördüğünüz gibi genelde bunlar kilitli oluyorlar. Peki neden?

Bunların basit bir cevabı var: Bu oyunlar belli saat ve günlerde girilebilir yalnızca. Saat ve günlerin detaylı listesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Türkiye saati için +1 saat ekleyin

Oyunda özel maçlar Türkiye saatiyle 21.00 – 23.00 arası gerçekleşir genellikle. Salı ve cumartesiler klanların şehirler için savaştıkları bölge savaşlarına ayrılmıştır. Pazartesi ve perşembe farklı haritalarda ölüm maçı girebilirsiniz. Serbest muharebeler ise çarşamba ve pazar günleridir.

Ölüm maçı Nedir?

Ölüm maçı birliklerimizi kullanmadan savaştığımız özel arena haritalarıdır. takımlar ilk hangisi 18 öldürmeye ulaşırsa o kazanır. Pazartesi ve perşembe saat 21.00 – 23.00 arası ölüm maçı girebilirsiniz. Pazartesi elit muharebeye Perşembe ise Donanma Tersanesinde savaşa katılabilirsiniz

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments