Liderlik Puanı Arttırma Rehberi | Conqueror’s Blade

Liderlik Puanı Arttırma Rehberi | Conqueror’s Blade
Bu Yazıyı Puanlayın

Oyunda liderlik puanı nasıl artırılır? Birimlerin istediği liderlik puanını azaltmak mümkün mü? gibi soruların cevabını bu yazımızda paylaşacağız.

Oyunda yönettiğimiz birlikler belli bir liderlik puanı ister ve bizde de bu liderlik puanı toplamda 700 olur level atlayarak. ancak bunu artık level yoluyla arttırmak mümkün değildir artık. Peki ne yapmalı?

Oyunda liderlik puanı nasıl artırılır?

Oyunda ilk ilk seviyelerden max liderlik puanı olan 700’e ulaşırız. Peki sonrası var mı? Sonrası var ancak bu +10 +20 gibi küçük katkılarla olabiliyor yalnızca ve bununda yolu ekipmanlardan geçiyor.

Ekipmanınızı üretirken bu liderlik yeteneği şans eseri çıkabilir. Ama işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız pazardan almanız gerekecek ekipmanınızı.

+10/20 neye yarar demeyin istediğiniz dizilim için genellikle o +10/20 puana ihtiyaç duyuyorsunuz

Birimlerin istediği liderlik puanınını nasıl azaltırız?

Birimlerin gerektirdiği liderlik puanını doktrinler ile azaltabiliriz. Çeşitli görevlerden ya da şans kutularından elde ettiğimiz doktrinlerden liderlik doktrini, birim için gereken liderlik puanını azaltabilir seviyesine göre.

Ayrıca etkinlik birimlerinin gerektirdiği liderlik puanı seviyelerine göre daha azdır. Osmanlı etkinlik birimleriyle ilgili detaylı yazımız için buraya tıklayabilirsiniz

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments