En Hızlı Toz Gümüş Elde Etme Rehberi | Conqueror’s Blade

En Hızlı Toz Gümüş Elde Etme Rehberi | Conqueror’s Blade
Bu Yazıyı Puanlayın

Toz gümüş zırh ve silah yapımı için bulmakta en çok sorun yaşadığımız ögedir. Nasıl toz gümüş elde edildiğini ve en hızlı kısa yolu sizlere anlatmaya geçelim:

Nasıl Toz Gümüş Elde Edilir? (Normal yollarla)

Ögeler haftalık görev sandıkları ve çeşitli görevlerden sürekli kazanılır ancak toz gümüş çok nadir bir ögedir. Toz gümüş için pazar seçeneğini baştan eliyoruz çünkü pazara çok çok acemi birisi dışında kimse toz gümüş atmıyor ve genellikle pazarda toz gümüş asla bulunmuyor.

Öncelikle ”F5” tuşunu basıp sezon kısmına gelin oradan da sezon mağazasına gelin. Buradan sezon paranızla birlikte belirli miktarda toz gümüş alabileceksiniz her sezon.

Muharebe ödülü olarak size gelen ancak kullanmadığınız eşyaları demirciden ayrıştırın. Kesin olmasa da toz gümüş elde edebilirsiniz.

Hızlı Toz Gümüş Elde Etme:

Bu nadide ekipman üretme ögesini elde etmenin anahtarı bronz paradan geçiyor. Aşama aşama size nasıl hızlıca toz gümüş toplayacağınızı anlatayım:

  • At satıcısına gidin
  • At zırhı ve ekipmanına tıklayın
  • Alabildiğiniz kadar yeşil at ekipmanı alın yanınıza. ucuz olanları tercih edebilirsiniz. Eğer altın tozuna ihtiyacınız varsa mavi at ekipmanları alın
  • Demirciye gidin
  • Öge ve malzemeleri ayrıştır kısmına tıklayın
  • At ekipmanlarını seçip ayrıştırın ve şansınıza bağlı sayılarda gümüş tozu elde etmeye başlayın

Bu yöntemde çok fazla bronz harcadığınızı hatırlatalım. Bütçenize göre hareket etmeyi unutmayın. Şans önemli bir faktör ancak bir şekilde o toz gümüşleri elde ediyorsunuz.

Bir diğer önemli nokta ise çıkan yan ögelerin aldığınız ekipmana göre değişmesi. Yani örneğin en çok demir halka yan ögesi istiyorsanız bir yandan da ona göre ekipman seçmelisiniz. Bir kaç denme yanılmada her ekipmanın yan ürünlerini göreceksinizdir zaten.

Yazımızın sonuna geldik daha bir çok rehberle sizlerle olacağız.

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments