Conqueror’s Blade | Ağır Silah Bileşeni Nedir?

Conqueror’s Blade | Ağır Silah Bileşeni Nedir?
Bu Yazıyı Puanlayın

Conqueror’s Blade oynarken maçlarınızdan sonra size ödül olarak farklı seviyelerde ağır silah bileşeni gelebilir. Peki nedir bu ağır silah bileşeni?

Ağır silah bileşeni oyunda kullandığımız çeşitli ağır silahları (Top, akrep, Şarapnel Topu, …) yapmamıza yarayan gerekli parçalardır. Elinizde ki parçaların seviyesine göre yapacağınız ağır silahta o seviyede olacaktır.

Ağır Silah Bileşeni Nasıl Elde Ederim?

Savaşlarda rakibin kurduğu ağır silahlardan ne kadar keserseniz size o kadar ağır silah bileşeni parçası düşer savaş sonunda.

Rakibin kestiğiniz ağır silahı hangi seviyedeyse en az o seviye bileşen elde edersiniz. Yani yeşil kestiyseniz yeşil mavi mor sarı gelebilir, mor kestiyseniz mor sarı gelebilir.

Ağır Silah Bileşeni Nasıl Kullanırım?

Öncelikle pazara satabilirsiniz. Gümüş elde etmek için iyi yoldur çünkü klanlar her zaman bir çok topa ihtiyaç duyar ve bunu kendileri yetiştiremediklerinden pazardan satın alırlar

Kendiniz ağır silah üretebilirsiniz bu bileşenle. Şehirde ki Kuşatma Mühendisine gittiğinizde 5 parçaya 1 adet rastgele ağır silah sandığı elde edebilirsiniz.

Kuşatma mühendisinin yerini ”tab” tuşuna basıp haritanın sağında ki seçeneklerden bulabilirsin

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments