Başlangıç ​​Bronz Kasma İpuçları | Conqueror’s Blade

Başlangıç ​​Bronz Kasma İpuçları | Conqueror’s Blade
Bu Yazıyı Puanlayın

Conqueror’s Blade, küçük bir orduyla bir Kahramanı kontrol ettiğiniz ve rakip düşmanı yenmek için ekibinizle birlikte çalıştığınız PVP odaklı bir MMORPG’dir.

Conqueror’s Blade’de başlayan yeni oyuncular genellikle istedikleri birimleri oynamalarına olanak tanıyan sağlıklı bir bronz tedarikini sürdürmekte zorluk çekerler. Çoğu zaman, yeni başlayanlar, birim kiti maliyetini karşılayamadıkları için mor ya da sarı birim kullanmamayı tercih edebilirler.

Bu yazımızda bronz kazancınızı ve birikiminizi arttırabilecek birçok ipucundan bahsedeceğim.

1) Günlük ve Haftalık Görevleri Takip Edin:

İyi miktarda bronz almanın en kolay yolu, her gün NPC’lerden aldığınız görevleri tamamlamaktır. Genel olarak tüm günlük görevleri 1 saat olmadan tamamlamak mümkün. Vaktiniz yoksa 3, 5 eşleşmeli muharebe görevlerini eğitim savaşı girip kolayca yapabilirsiniz.

2) Bir Klana Katılın:

Klan size bir çok bronz ve birim kiti verir belli görevleri yaptığınızda. Bunlar kohortlarda yoktur ondan doalyı normal klanları tercih etmenizi öneririm.

3) 3/4’ünü kaybettiğinizde biriminizi devre dışı bırakın:

Biriminizin köküne kadar ölmesini beklemeyin. Çeyreği kaldığında biriminizi değiştirirseniz kit kırılmalarının önüne geçersiniz

4) Oynamadığınızda Bile Her Gün Giriş Yapın

Giriş ödüllerini alın. Ayrıca bazı zamanlar etkinlik olduğundan bir çok ek giriş ödülü alabilirsiniz. Giriş yapmışken 1. maddeyi yapmaya çalışın önerim

5) Öncelikle Siege oynayın:

Genel olarak kuşatmalar oran olarak daha çok bronz kazandırıyor

6) Birkaç kez yalnızca gri, yeşil ve mavi birimleri getirin:

Mor birimlerin bronz maliyetinde bile kırılması daha zordur ve bakımını sürdürmek zor olabilir. Aynı zamanda, daha yüksek rütbeler için iyi performans gösterecek düzgün birimlere ihtiyacınız var (daha yüksek rütbe = daha yüksek bronz ödül). Yalnızca gri ve yeşil birimler getirmek bronz mağazalarınızı oluşturmanızı sağlayabilir, ancak birimleriniz muhtemelen rakiplerinizden çok daha zayıf olacağı için oyundaki eğlencenin çoğunu alır.

7) Sezon Birim Kitleri Daha Ucuz Olabilir

Bazı sezonların birimleri yıldız seviyesine göre daha ucuz kit yenileme fiyatına sahiptir.

8) Kendi Kit’lerinizi üretin

Sadece bronz kullanmak yerine kendi birim kitlerinizi üretebilirsiniz

Genel taktiklerim bu şekildeydi. Sizlerin de fikirleri varsa yorumlarda belirtmekten çekinmeyin. Yazılarımızda görüşmek üzere.

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments