Balyoz Sınıfı Nasıl Açılır | Conqueror’s Blade

Balyoz Sınıfı Nasıl Açılır |  Conqueror’s Blade
Bu Yazıyı Puanlayın

Oyuna 3. sezon ile eklenen balyoz silahının kullanımını açmak diğer sınıflardan daha farklı oluyor. Bu yazımızda size bu yolu anlatacağız.

Balyoz sınıfını açmak için öncelikle ”F5” e basıp sezon menüsüne gelin. burada birim iddiaları bölümüne girin. aşağıdaki gibi sol üst kısımda sezonlara gelin ve sezon III’ü seçin

III. sezona geldiğinizde burada İtalyan birimlerinin yanında balyoz iddası göreceksiniz. Sezon geçmiş olsa bile sezon seçeneklerinin yanında yıldız sezon iddiasına basarak 3. sezona geçiş yapabilirsiniz.

Korkmayın Önceki yıldız sezon da yaptığınız ilerlemelerin hiçbirine bir şey olmuyor ve her an yıldız sezonu serbestçe değiştirebilirsiniz.

Yukarıda ki resimde de gördüğünüz balyoz iddiasına tıklayın ve artık balyoz sınıfınız açıldı. Tebrikler. Diğer bir önemli konuya geçelim neden balyoz becerilerini açamıyorum?

Balyoz Becerilerini Nasıl Açarım?

Balyoz becerilerini açmak yine diğer sınıflardan farklı olacak. Bu birimle oynayıp beceri puanı kazanarak değil de bu birimin iddialarını ilerleterek becerilerini açıp ilerleteceksiniz.

Aşamalarda ilerledikçe becerilerinizi açıp geliştireceksiniz. Ayrıca Balyoz silahını açtığınızda oyun size ortalama kalitede bir balyoz verecek ve bununla hemen aşamalara başlayabilirsiniz.

Balyoz sınıfının ağır zırh giydiğini de belirtelim son olarak. Yazımızın sonuna geldik daha bir çok içerikle sizinle birlikte olacağız. Düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments