Tüm Empty Bile Vessel Konumları, Nasıl Elde Edilir | Blasphemous

Tüm Empty Bile Vessel Konumları, Nasıl Elde Edilir | Blasphemous
Bu Yazıyı Puanlayın

Empty Bile Vessel doldurulduğu zaman size can yenileme imkanı sunan bir eşyadır. Doldurduğunuz her Empty Bile Vessel sizi daha da güçlü kılar. Toplam 8 tane bulunur ve sizde de bulunan iki dolu Bile Vessel ile birlikte canınızı en fazla 10 kere yenileyebilirsiniz.

Ancak elbette Nacimiento’nun görevi ile birlikte bu sayı düşmesine rağmen daha güçlü de olacaktır. Kısaca oyun sonunda en güçlü can yenileme iksirlerinden 5 tanesine sahip olacaksınız.

Empty Bile Vessel’lar Sanguine Fountain’ler ile doldurulabilir. Doldurmak için sırası ile 500, 750, 900, 1250, 1500, 1850, 2250 ve 3000 birim para gereklidir. Sanguine Fountain haritada pot işareti şeklinde görünmektedir. Şimdi Empty Bile Vessel bulabileceğiniz 8 konumdan bahsedelim.

Konumlar

Mercy Dreams bölgesinde sahte duvarın arkasında, bir savaş sonucu alınabilir.

Desecrated Cistern bölgesinde.

Graveyard of the Peaks bölgesinde Prie Dieu (Can yenileme yeri, ışınlanma yeri) sağ üst tarafına doğru. Rüzgarı kullanarak zıplama yapmanız gerek.

Jondo’da sol alt tarafta.

Mountains of the Endless Dusk bölgesinde mekanizmayı çalıştırdıktan sonra mekanizmanın ortasında. Almak için Blood Perpetuated in Sand Relic’i gereklidir.

Library of the Negated Words bölgesinde sahte zeminin altında. Sahte zemini yere saplayan darbeniz ile yok edebilirsiniz.

The Sleeping Canvases bölgesinde Candelaria tarafından 9000 birim paraya satılır. (Buradan bir sonraki Empty Bile Vessel için 9999 birim paraya Key of the Inquisitor da almayı unutmayın.)

Wall of the Holy Prohibitions bölgesinde Prie Dieu’nun tam altında. Öncelikle Key of the Inquisitor ile kapıyı açıp karşıya geçmeniz. Sonrasında sahte duvarı basit saldırı ile yok etmeniz gerekmekte.

Key of the Inquisitor the Sleeping Canvases bölgesinde bulunan Candelaria tarafından 9999 birim paraya satılır.

Tüm Konumlar Videolu Anlatım:

Bu yazıda yer alan tüm görseller blasphemous.fandom.com adresinden alınmıştır.
Diğer Blasphemous rehber yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.
Diğer tüm rehber yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments