Egg of Deformity Görevi Tam Çözüm | Blasphemous

Egg of Deformity Görevi Tam Çözüm | Blasphemous
Bu Yazıyı Puanlayın

Bir Relic ve bir Knot of Hair elde etmenizi sağlayan bu görevde haritada birçok farklı konuma gitmeniz gerekiyor. Bir mucize tarafından lanetlenen üç kız kardeşin hikayesini oynadığımız bu görevde vücutları birbirine yapışmış kız kardeşlere yardım etmeye çalışıyoruz. Onları sürekli uzadığı için kendilerini yumurta kabuğu gibi sarmış olan saçlarından kurtarıyoruz. Ardından onları arındırıyoruz.

Görev Adımları:

Black Grieving Veil nesnesini Desecrated Cistern bölgesinde bul.

Bulunduğu oda.

Torn Bridal Ribbon nesnesini Graveyard of the Peaks‘de bulunan Candelaria‘dan 800 birime satın al.

Bulunduğu oda.

Melted Golden Coins nesnesini Grievance Ascends bölgesinde bul.

Bulunduğu oda.

Egg of Deformity nesnesini almak için Grievance Ascends bölgesinde bulunan Altasgracias‘ın yumurta halinin önünde bulunan kaplara önceden topladığın üç nesneyi sun. Üç nesneyi sunduktan sonra kabuğundan kurtulan Altasgracias ile konuş.

Yumurtanın (Altasgracias) bulunduğu oda.

Mountains of the Endless Dusk bölgesinde Perpetva ile savaştığın bölgede yer alan ağacın içine, elde ettiğin Egg of Deformity nesnesini koy. Odadan çık ve yeniden gir. Ağacın içinde bulunan yeni Hatched Egg of Deformity nesnesini al.

Ağacın bulunduğu oda.

Nesneyi Albero bölgesinde fıskiyeyi kullanarak geçtiğin Lake of Silent Pilgrims odasında bulunan The Blessed Lord of Salty Shores‘a sun. Verdiğin sunum sayesinde Three Gnarled Tongues Relic‘ini alacaksın. Bu nesne takıldığı zaman tahta köklerin büyüyüp köprü veya tırmanabilir duvar olmasını sağlar.

Son olarak Altasgracias‘ın bulunduğu odaya geri dön. Altasgracias gitmiş ve bulunduğu yere Knot of Hair nesnesini bırakmış olacak. Bu nesne tespih boncuğuna (Rosary Beads) takıldığı zaman +%5 kılıç saldırı hasarı sağlar.

Bu yazıda yer alan tüm görseller blasphemous.fandom.com adresinden alınmıştır.
Diğer Blasphemous rehber yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.
Diğer tüm rehber yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments