Yeni Başlayanlar İçin Kimya Rehberi #5 – Gizemli Katalizör ve Rastgele Eşyalar| Black Desert Online

Yeni Başlayanlar İçin Kimya Rehberi #5 – Gizemli Katalizör ve Rastgele Eşyalar| Black Desert Online
Bu Yazıyı Puanlayın

Black Desert Online oyununda kimya yaptığınız sırada yemek dışında elde edebileceğiniz iki içerik daha bulunmaktadır. Bunlardan biri çeşitli rastgele eşyalar, diğeri ise gizemli katalizördür.

Gizemli katalizör ve bu eşyalar siz kimya yaptıkça rastgele olarak çıkmaktadır. Çıkma ihtimalleri daha başarılı Kimyager oldukça artar. Şimdi bunların ne olduğunu kısaca açıklayalım.

Rastgele Eşyalar

Kimya yaparken yukarıda listelenmiş ürünlerden rastgele olarak çıkabilir. Bu ürünlerden her bir tanesinin üzerine tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gizemli Katalizör

Gizemli Katalizör kimya yaptığınız sırada rastgele aralıklarla rastgele miktarda düşer. Bu eşyayı biriktirerek Berrak Sıvı Reaktifi, Karanlık Tozu, Katkı Puanı, KimyaExp’si, Para ile takas edebilirsiniz.

Bu itemden en az 10 tane edindikten sonra Olvia’da bulunan Bofin isimli tohum satıcısıyla görüşerek takas yapabilirsiniz. 10 tane Cadı Lezzeti karşılığında 200 Berrak Sıvı Reaktifi, 200 Karanlık Tozu, 900 Katkı Puanı ve 30 Kimya Exp’si veya 200,000 gümüş karşılığında takas edebilirsiniz. Bunlardan sadece birini tercih edebilirsiniz.

Bu konuda önerim Katkı puanı ve Kimya Exp’sidir. Diğerlerini kendiniz de yapabilirsiniz ancak bu ikisini toplamak gerçekten emek istiyor. Ki özellikle katkı puanının çok değerli olduğu bir yöntemi bir sonraki yazıda yazacağım.

Şimdilik Kimya rehberinden bu kadar. Devam eden rehberleri takip etmeyi unutmayın:

  1. Malzeme Toplama
  2. Gerekli Siteler
  3. Kimya Aleti
  4. Kimyayı Hızlandırma
  5. Gizemli Katalizör ve Rastgele Eşyalar
  6. İmparatorluk Üretim Teslimatı

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments