Ölü Tanrının Zırhı Nasıl Yapılır, Nasıl Yükseltilir? | Black Desert Online

Ölü Tanrının Zırhı Nasıl Yapılır, Nasıl Yükseltilir? | Black Desert Online
Bu Yazıyı Puanlayın

Oyunun mevcut en yüksek seviyeli zırhı Ölü tanrının zırhı ile ilgili tüm detayları bu yazımızda paylaşacağız. Eşyanın nasıl elde edileceği ve yükseltileceğiyle ilgili ince detaylarla birlikte gerekli tüm bilgileri paylaşacağım.

Ölü Tanrının Zırhı Nasıl Elde Edilir?

Bunun öncelikle için red nose zırhı veya sönük ağaç ruhu zırhı PEN (V) seviyeye ihtiyacınız var. Bunlardan birisini 10. caphras seviyesine getirmelisiniz.

Eğer sıfırdan satın alacaksanız red nose daha kolay caphras seviyesi arttığından sizi 1T paradan kurtaracaktır yaklaşık ondan dolayı sönük ağaç ruhu zırhına göre zayıf olsa da ölü tanrı zırhına gitmek için daha ucuz bir yöntemdir.

10 seviye caphras’lı pen zırhınızla birlikte ”Ümitsizlik Alevi” eşyasına ihtiyacınız var. zırhınız ve ümitsizlik alevi ile birlikte efsane demirci dorin morgrim’e gittiğinizde bir görev alabileceksiniz ve sizden 2 eşyanızı alıp karşılığında ölü tanrının zırhı verecek küçük bir işlemden sonra.

Ümitsizlik alevine sağ tıklarsanız gerekli yönlendirmeyi yapacaktır. Ön bir görev koşulu yoktur. Zırhınızda taş takılı olmaması gerekmektedir görev için demirciye teslim ederken önceden çıkartma eşyasını yapmayı ya da parçalayarak çıkartmayı unutmayın.

Ümitsizlik Alevi Nasıl Elde Edilir?

O’dylltia Bölgesinde 270 AP 2 kişilik parti canavarları Tunkuta‘lardan düşük şansla düşebilir. Bu canavarlardan ayrıca ümitsizlik közü düşürebilirsiniz ortalama saatte 2 adet. Bunlardan 100 adet biriktirdiğinizde size ümitsizlik alevi verecektir.

Ölü Tanrının Zırhı Nasıl Yükseltilir?

Kusursuz Kaos kara taşı ile yükseltilir. Her yakmanızda 30 dayanıklılık kaybeder. 5 seviye yükseltilebilir. +1. seviyeden itibaren başarısız yükseltmede geri 1 seviye düşer. En az yine +0 Ölü tanrının zırhı olarak kalır. İnsanlar genelde +1 de bırakırlar çok masraflı ve zor olduğundan.

+1 için 60-80 fs öneriyorum en az. +2 için ise 80-150 size kalmış bir fs öneriyorum her türlü çok şansa bağlı olacak.

Kusursuz Kaos kara taşı Nasıl elde edilir?

Yazımızın sonuna geldik. Düşüncelerinizi veya sorularınızı yorumlarda belirtebilirsiniz.

Tüm black desert online içeriklerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments