Ekipmanlardan Kristal Çıkartma Nasıl Yapılır? | Black Desert Online

Ekipmanlardan Kristal Çıkartma Nasıl Yapılır? | Black Desert Online
Bu Yazıyı Puanlayın

Bu yazımızda ekipmanlarınıza taktığınız sihirli kristalleri nasıl çıkartacağınızı anlatacağım. Eğer doğrudan kristali kara ruh üzerinden çıkartmaya çalışırsanız taşı yok ederek çıkartırsınız. Ucuz taşlar için olabilir bir yöntem ama nadir ve pahalı taşlar için ne yapmanız gerektiğine geçelim.

Kristal çıkartmak için 2 tür eşya mevcut oyunda. Birincisi inci dükkanı fonksiyonel sekmesinde bulabileceğiniz ”Kara Ruh Esansı”. 50 inci ücretiyle satın alabilirsiniz.

2. eşya ise ”Kristal Çıkartma Aleti”. Oyunda günlük giriş ödülü gibi hediyelerden de gelen bu eşyayı siz de üretebilirsiniz.

Kristal Çıkartma Aleti Nasıl Yapılır?

Serendi Demircisi Techthon’a gidip Kristal Çıakrtma Aleti görevini alıyorsunuz. Görev size aleti yapmanız için gerekli olan 10 büyülü parça ve 100 saf demir kristali malzemelerini işleme sekmesinde üretime koymanızı istiyor. Görev sonucunda eşyayı elde edip bundan sonra istediğiniz zaman bu malzemelerle üretme becerisini elde ediyorsunuz.

Kristal Nasıl Çıkartılır?

Bu eşyaları kullanmak için herhangi bir demirciye gidip ”Çıkartma” seçeneğinden ”Kristal Çıkartma” seçeneğine girip buraya ekipmanınızı koyuyorsunuz. Sonrasında envanterinizdeki çıkartma eşyalarından hangisine sahipseniz onu seçip her bir kristaliniz için birer tane kullanarak sorunsuzca çıkartma işlemini tamamlıyorsunuz

Yazımızın sonuna geldik. Düşüncelerinizi veya sorularınızı yorumlarda belirtebilirsiniz.

Tüm Black Desert Online içeriklerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments