Bdo En İyi Beceri Puanı (SP) Veren Canavarlar

Bdo En İyi Beceri Puanı (SP) Veren Canavarlar
Bu Yazıyı Puanlayın

Black Desert da birçok slot arasından yanlızca bazıları beceri xp konusunda tatmin edici olduğu söylenebilir. Beceri xp için olan 4 adrese hızlıca göz atalım:

1- Polly Ormanı

Polly ormanı 160 ap civarında rahatça kesebileceğiniz kalabalık slotlardan oluşuyor. saatte ortalama 40m civarı kazandırabiliyor. Asıl özelliği beceri xp konusunda inanılmaz derecede iyi olması. Beceri xp için tavsiye ettiğim 1. adres burası kesinlikle

2- Askerin Mezarı

Askerin mezarı normalde uyanış görevleri için uğradığımız bir bölge ancak pek fazla kişi bilmesede beceri xp için inanılmaz bir bölgedir. polly ormanından sonra 2. önerdiğim yer askerin mezarıdır

3- Hilal Tapınağı Üst Bölge

Hilal yüzüğü için gittiğimiz bu bölgenin dağlarında çok daha güçlü bir slot daha var. Bu slotlardan hiçbir çöp eşya düşmüyor ancak hilal ve kirli hilal atma oranı daha yüksek olduğundan güçlü maceracılar tarafından tercih edilebilen bir slot. Bu slotun bir sırrı da beceri xp konusunda güçlüler için belki de en iyi adres olması.

4- Kratuga Harabeleri

Hasrah kadim harabelerin gizli slotu olan kratuga para yönünden gücüne göre pek tatmin etmese de beceri xp için çok iyi bir slot olabilmekte. Buraya girebilmek için kararuh pençesine ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Detaylı video incelemek isteyenler için:

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments