Bdo Balık Satma Rehberi | Black Desert Online

Bdo Balık Satma Rehberi | Black Desert Online
Bu Yazıyı Puanlayın

Bdo’da balık tuttuktan sonra envanterinizde her yer balık olur ama bunu hiç bir dükkan almak istemez. Bu yazımızda bunları nereye satabileceğinizi anlatacağım. Balıkları nereye satacam? Balıklar nasıl satılır? bdo balık satma.

Bdo Balık Satma. Tuttuğum Balıkları Nereye Satacağım?

Oyunda balıklar birer ticaret eşyası sayılır. Tüm ticaret eşyaları gibi ticaret sorumlusuna satılması gerekir. Herhangi bir ticaret sorumlusuna gidip tüm eşyalarınızı topluca satabilirsiniz. balıkları tuttuğunuzdan uzak bir şehirde satmak daha çok para getirecektir ama uğraştığınıza pek fazla değecek miktarlar değil.

Size en yakın ticaret sorumlusunu bulmak için NPC aramayı kullanabilirsiniz. Eğer bir şehirde balık tutuyorsanız her şehrin bir ticaret sorumlusu vardır zaten.

Detaylı ticaret Rehberimiz için buraya tıklayabilirsiniz

Balıkları Daha Farklı Değerlendirme:

Balıkları ticaret sorumlusu yerine %250 kar ile imparatorluk balıkçısına satabilirsiniz. Ancak bu günlük sınırı olan bir etkinliktir ve başka oyuncular da kotayı doldurabilir

Balıkları işleme ile kurutabilirsiniz. Böylece oyuncu pazarına da satabilir ya da yemek tariflerinde topluca kullanabilirsiniz.

Bu yazımızın sonuna geldik. Soru ve görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Tüm black desert online yazılarımız için buraya tıklayabilirsiniz.

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments