Yone Sızdırıldı. İşte Yeni Şampiyon | League Of Legends

Yone Sızdırıldı. İşte Yeni Şampiyon | League Of Legends
Bu Yazıyı Puanlayın

Lillia’nın PBE’ye çıkışı ile birlikte Lillia ile neredeyse aynı zamanda çıkacağı bilinen ikinci şampiyon da ortaya çıktı. Maskeli bir suikastçi olduğu söylendiği günden beri Yasuo’nun ölmüş kardeşi Yone olabileceğine yönelik iddalar ortaya atılmaktaydı.

Öncelikle Yone, Yasuo’nun ölmüş kardeşi olduğu için onun bir şekilde geri hayata döndürülmesi gerektiğini biliyoruz. Ayrıca hikaye açısından tüm şampiyonların Ionia’ya doğru hareketi (ve elbette son çıkan şampiyonun, Lillia, dahi Ionialı olması) bize birçok ipucu vermekte.

Ionia’da önemli bir olayın gerçekleşeceğini ve muhtemelen bu olaylar sırasında ruhlar diyarları ile güçlü bağlara sahip Ionia topraklarının Yone’nin geri dönüşü açısından büyük bir rol oynayacağı oldukça açık.

Ayrıca Yone’nin Legends of Runeterra oyununda bir kart olduğunu da hatırlatmadan geçmeyelim.

Şimdi hikayeyi bırakıp sızdırılma olayına gelelim. Öncelikle Lillia’nın tanıtım görselinde Yone’yi anımsatan resimler gördük. Buradan Riven’ın arkasında duran gibi

Sonra PBE’de çıkan yeni kostümler arasından Ruh Çiçeği Thresh kostümünün ses dosyaları arasında Yone ile karşılaşma durumunda tetiklenecek bir replik olduğu görüldü.

Ruh Çiçeği Thresh Ses Dosyaları

Ardından çok fazla zaman geçmeden Yone’nin ilk kostümü, Ruh Çiçeği Yone’nin pek kaliteli olmasa da splash görseli ortaya çıktı.

Ruh Çiçeği Yone

Ve son olarak da Yone’nin asıl görüntüsüne ait görsel de sızdırılınca birçok bilgiyi edinmiş olduk.

Yone

İşte karşınızda çift kılıç kullanan Maskeli Suikatçi Yone.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments