Yeni Şampiyon Zeri – Tüm Bilinenler ve Detaylar | League of Legends

Yeni Şampiyon Zeri – Tüm Bilinenler ve Detaylar | League of Legends
Bu Yazıyı Puanlayın

League of Legends oyununa gelecek olan yeni şampiyon Zeri’nin yeteneklerini görebileceğimiz Şampiyon Önizlemesi paylaşıldı. Bir saldırı gücü taşıyıcı (ADC) şampiyonu olacak olan, Zaun’un Kıvılcımı, Zeri’nin ilk videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Görseller

Splash Görseli

(diğer görseller güncellenecektir…)

Yetenekler

Pasif – Canlı Batarya:

Zeri her kalkan kazandığında hareket hızı elde eder. Bir rakibin kalkanına hasar verdiğinde onun enerjisini emerek kendisini korur.

Q – Taramalı:

Pasif: Zeri’nin normal saldırıları büyü hasarı verir, YG’ye bağlı olarak güçlenir ve yetenek sayılır. Hareket etmek ve Taramalı yeteneğini kullanmak Zeri’nin kıvılcım cihazında enerji biriktirir. Tam yüke ulaştığında bir sonraki normal saldırısı yavaşlatır ve ilave hasar verir. 

Aktif: Taramalı isabet ettiği ilk rakibe fiziksel hasar veren 7 atış yapar. Taramalı SG’ye bağlı olarak artar, saldırı sayılır ve ilk atış isabet etkilerini uygular. Bekleme süresi, Zeri’nin normal saldırı yapma süresiyle aynıdır.

W – Ultraşok Lazeri:

Zeri isabet ettiği ilk rakibi yavaşlatan ve ona hasar veren bir elektrik dalgası gönderir. Dalga bir duvara isabet ederse, çarpışma noktasından uzun menzilli bir lazer atar.

E – Kıvılcım Akımı:

Zeri kısa bir mesafe atılarak sonraki 3 Taramalı kullanımını rakipleri deşip geçecek şekilde güçlendirir. Atıldığı açıya bağlı olarak her yüzey şeklinin üstünden atlar ya da onun üstünde kayarak ilerler. Bir rakip şampiyona saldırı veya yetenek isabet ettirmek Kıvılcım Akımı’nın bekleme süresini azaltır.

R – Yıldırım Patlaması:

Zeri etrafına yüklü miktarda elektrik saçarak yakınındaki rakiplere hasar verir ve orta uzunlukta bir süreliğine aşırı yüklenir. Zeri aşırı yüklenmişken hasar, saldırı hızı ve hareket hızı artışı kazanır. Rakip şampiyonlara saldırmak aşırı yüklenme süresini yeniler ve bir hareket hızı yükü daha ekler. Zeri aşırı yüklenmişken Taramalı atışları, daha hızlı ilerleyen ve rakiplerin arasında seken zincirleme yıldırımlar oluşturan bir üçlü atışa dönüşür.

Çıkış Kostümü

Solmuş Gül Zeri

Splash Görseli

(diğer görseller güncellenecektir…)

Diğer

Zeri’nin kısa hikayesini Türkçe bir şekilde buradan okuyabilirsiniz.

Uzun hikayesini ise buradan okuyabilirsiniz.

Resmi Vex Yetenek Tanıtımı yazısını buradan okuyabilirsiniz.

Bu yazıda yazılan bilgiler ve resimler surrender at 20 adresinden ve league of legends resmi sitesinden alınmıştır.
Tüm League of Legends yazılarımızı okumak için buraya;
Tüm oyun haberleri yazılarımızı okumak için buraya tıklayın.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments