Yeni Şampiyon Seraphine Gerçek Hayatta Ortaya Çıktı | League of Legends

Yeni Şampiyon Seraphine Gerçek Hayatta Ortaya Çıktı | League of Legends
Bu Yazıyı Puanlayın

League of Legends oyununda 2 sonra gelecek olan şampiyona ait olduğu iddia edilen twitter, instagram ve soundcloud hesapları ortaya çıktı. Kanıtlar yeni gelecek şampiyon olduğu konusunda oldukça güçlü.

Eğer yeni gelecek olan Samira şampiyonu ile ilgili olan yazımızı okuduysanız orada bir reddit yazısına link verdiğimizi görmüş olmalısınız. Yine verelim buyurun.

Bu yazıyı okuyanların görebileceği gibi yazıda geçenlerin hepsi birbir gerçekleşti ve gerçekleşmeye devam ediyor:

  • Targon sinematiği
  • Targon sinematiğinde Solari oğlanı ile Lunari kızının yasak aşk hikayesi
  • Solari oğlanının Valorant’dan Phoenix’e, Lunari kızının ise Braum (Freljord) sinematiğindeki beyaz kadına benzediği
  • Yeni PsyOps Kostümleri
  • Kostümleri çok renkli olacağı
  • Sona’nın bu kostümlerin başı olacağı

gibi bilgileri şimdiden doğru çıktı. Ayrıca bundan önce Lillia ve Yone hakkında da bilgileri bu kişi tarafından sızmıştı.

Yazının devamında ise Samira’dan bahsettikten sonra, Samira’dan sonra gelecek olan şampiyonun Seraphine isimli müzikle alakalı bir orta koridor büyücüsü olacağı söylenmişti.

Geçtiğimiz günlerde ise Seraphine adlı çizilmiş bir karakterin Seradatwov kullanıcı adı ile Haziran’dan beri açılmış olan Twitter, Instagram ve SoundCloud hesapları bulundu.

Seradotwav (Seraphine) Instagram Hesabı

Paylaştığı resimler arasında şimdiye kadar sadece bir tanesinde LoL ile alakalı bir görsel bulundu. Bu da:

Arkada görebileceğiniz Tibbers oyuncağı. Ayrıca Seradotwav Los Angeles, yani Riot Studios’un bulunduğu yerde.

Seradotwav (Seraphine) Twitter Hesabı

Ve elbette kendisi bir müzisyen. Bu nedenle hem çizim tarzı hem de sızıntılar birleşince Seraphine karakterinin yeni League of Legends şampiyonu olduğuna kesin gözü ile bakabiliriz.

Seradotwav (Seraphine) SoundCloud Hesabı

Ayrıca kendisi başarılı bir şarkıya da sahip

Muhtemelen karakterin yakın zamanda Riot Games’de çalışmaya başladığı gibi haberler duyacağız. Böylece gerçek dünyadan bir karakter LoL evrenine girmiş olacak.

Bu tamamen kişisel görüşüm olmakla birlikte bu nedenle ve özellikle çoğunlukla gördüğümüz yıldız temasından dolayı bu şampiyonun Targon’lu olacağını düşünebiliriz. Ayrıca Targon’un evrene açılan bir kapı olduğunu da düşünürsek oradan evrene girmesi oldukça mantıklı olurdu.

Bilmeyenler olabileceğinden şunu da bahsetmeden geçmeyelim, Kled çıkacağı zaman da gerçek hayatta her yere Skarl’ı aradığına dair posterler asılmıştı:

Bu poster bulunduktan sonra Kled isimli bir şampiyonun geleceği duyuruldu. Yani kısaca LoL evreninin gerçek hayatı da etkilemesi Riot Games’in daha önce de yaptığı bir taktik ve yeni şampiyonlar için de yapabilme ihtimali oldukça yüksek.

Şimdilik karakter / şampiyonla ilgili bildiklerimiz bu kadar. Yakın zamanda daha fazla bilgi ortaya çıkacak gibi. Ayrıca Seraphine yeni bir şarkı çıkarmak üzere siz de onu takip ederek desteğinizi gösterebilirsiniz.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments