Yeni Şampiyon Samira’nın Bazı Bilgileri Çıktı | League of Legends

Yeni Şampiyon Samira’nın Bazı Bilgileri Çıktı | League of Legends
Bu Yazıyı Puanlayın

League of Legends oyununa yeni gelecek komboyu mekanik olarak kullanacak adc ( fiziksel hasar taşıyıcısı) şampiyonun adı ve bazı bilgileri ortaya çıktı.

Öncelikle bilinen bilgilerden ilki şampiyonun adının Samira olacağı yönünde. Ancak bu şampiyonun yakın zamanda çıkmama olasılığını da düşünerek ilerleyen zamanda adının da değişebileceğini akılda bulundurmak gerek.

Şampiyondan ilk bahseden yazıyı da şuraya koyalım: yazıyı okumak için tıklayın.

Hatta şampiyonla ilgili bahsedilenleri de buraya yazabiliriz aslında:

Maceraperestler Aranıyor

Tehlikenin yüzüne gülmekten hoşlanıyor musunuz? Yetenekleri art arda kullanarak havalı yeni kombolar oluşturmayı seviyor musunuz? Savaşın ortasına dalıp mermi ve bıçaklardan oluşan bir hortum fırlatmak ve az canla çatışmadan çıkmak sizi heyecanlandırıyor mu?

Eğer bu soruların herhangi birine evet cevabını verdiyseniz, bu şampiyon tam da size göre olabilir. Tam teçhizatlı nişancımız, yılın ilerleyen aylarında geliyor.”

Bu yazıda da görebileceğini gibi şampiyon yılın ilerleyen aylarında çıkacak. Yani önümüzde en az 2-3 olduğunu unutmayalım.

Şimdi de yeni gelen bilgilerden bahsedelim.

PBE dosyalarında Samira için yeni ifade çıktı:

Stil: Seviye S (Style: Rank S)

Ayrıca “easter egg” (paskalya yumurtası / gizli ve bulunması gereken nesne) adıyla görsel dosyaları ortaya çıktı. Muhtemelen önceden Kindred çıkmadan olan ölümle birlikte ölen kişinin kafasında çıkan işaretler gibi olabilir ve önümüzdeki dönemde etkinleştirilebilir.

Ayrıca burada gördüğünüz gibi şampiyonun ismi de yazıyor.

Kapak görseli: dexerto.com’dan alınmıştır.
Görseller: surrender at 20’den alınmıştır.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments