Yeni Şampiyon Nilah – Tüm Bilinenler ve Detaylar | League of Legends

Yeni Şampiyon Nilah – Tüm Bilinenler ve Detaylar | League of Legends
Bu Yazıyı Puanlayın

League of Legends oyununa gelecek olan yeni şampiyon Dizginsiz Mutluluk, Nilah yayınlandı. Runeterra’nın uzak topraklarından gelen bu şampiyon, mutluluk şeytanı ile yaptığı anlaşma ile oyuna katılıyor ve yeni bir şeytan şampiyonu olarak yerini alıyor. Hadi şampiyonun detaylarından bahsedelim.

Görseller

Splash Görseli

Yetenekler

Pasif – Daimi Mutluluk:

Nilah, yakındaki müttefiklerin iyileştirme ve kalkan yeteneklerini güçlendirir. Nilah’ı iyileştiren veya koruyan müttefikler, kendileri için bir bonus iyileştirme veya kalkan kazanır. Ve bir dost şampiyon Nilah’ın yakınında kendini iyileştirdiğinde veya kalkan yaptığında, kendisine ilave bir iyileştirme veya kalkan verir.

Nilah bir rakip minyona en son vurursa, o ve en yakın müttefik şampiyonu, normal miktarda paylaşılan deneyim artı paylaşım nedeniyle kaybedilecek olan deneyimin yarısını kazanır.

Q – Şekilsiz Kılıç

Aktif: Nilah’ın Şekilsiz Kılıç’ı bir hat halinde vurarak isabet alan tüm rakiplere hasar verir. Bir rakibe vurmak, Nilah’ın saldırı menzilini ve saldırı hızını kısaca artıracak ve temel saldırılarını güçlendirerek bir koni şeklinde sıçramasına ve ek hasar vermesine neden olacaktır.

Pasif: Şampiyonlara yönelik saldırılar ve yetenek hasarı, zırhlarının bir kısmını yok sayar ve Nilah’ı verilen hasarın bir kısmı kadar iyileştirir. Bu etki, kritik şansı ile ölçeklenir ve herhangi bir fazla iyileştirmeyi bir kalkana dönüştürür.

W – Neşe Örtüsü

Nilah kendini bir Neşe Örtüsü ile kaplar ve kısa süreliğine ilave hareket hızı kazanır, azaltılmış büyü hasarı alır ve gelen tüm normal saldırılardan kaçınır.

Bir müttefik şampiyona dokunmak onu da perdenin içinde saklar, ancak daha kısa bir süre için korunurlar.

E – Akışkan

Akışkan, Nilah’ın hedef birimin içinden geçmesine, her seferinde sabit bir mesafe kat etmesine ve içinden geçtiği tüm düşmanlara hasar vermesine izin verir. Aynı anda 2 şarjı saklayabilir.

Hızlı bir gecikmeden sonra hasar veren ve Şekilsiz Kılıç’ın gelişmiş temel saldırı efektini veren, yolunuza bir dalga çekmek için Akışkan sırasında Şekilsiz Kılıç kullanın.

R – Ulvi İdeal

Nilah bir güç dalgası salıyor, kamçısını etrafındaki bir alana savuruyor ve son bir patlamayla düşmanları merkeze doğru çekiyor.

Ulvi İdeal, Nilah’ı verilen hasarın bir kısmı kadar iyileştirir ve fazla iyileştirmeyi bir kalkana dönüştürür. Bu etki, kritik şansı ile ölçeklenir ve yakındaki müttefiklere verilir.

Çıkış Kostümü

Splash Görseli

Diğer

Resmi karakter geliştirme süreci yazısı için buraya tıklayın.

Resmi karakter tasarım yazısı için buraya tıklayın.

Şampiyon kısa hikayesi: Nilah, uzak bir diyardan gelen çileci bir savaşçıdır ve dünyanın en ölümcül, en titanik rakiplerine meydan okuyabilmek ve onları yok edebilmek için onları arar. Gücünü, uzun süredir hapsedilen neşe iblisi ile karşılaştığında kazandıktan sonra, bitmek bilmeyen sevinçten başka hiçbir duyguya sahip değildir – şu anda sahip olduğu muazzam güç için ödenmesi gereken küçük bir bedel. İblisin sıvı formunu eşsiz bir kudret bıçağına kanalize ederek, çoktan unutulmuş eski tehditlere karşı meydan okur.

Şampiyon evren sayfası için buraya tıklayın.

Şampiyon yaşam öyküsü için buraya tıklayın.

Bu yazıda yazılan bilgiler ve resimler surrender at 20 adresinden ve league of legends resmi sitesinden alınmıştır.
Tüm League of Legends yazılarımızı okumak için buraya;
Tüm oyun haberleri yazılarımızı okumak için buraya tıklayın.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments