Yeni Şampiyon Bel’veth – Tüm Bilinenler ve Detaylar | League of Legends

Yeni Şampiyon Bel’veth – Tüm Bilinenler ve Detaylar | League of Legends
Bu Yazıyı Puanlayın

League of Legends oyununa gelecek olan yeni şampiyon Hiçlik’in Kraliçesi, Bel’veth’in tanıtım videoları yayınlandı. Karma bir orman şampiyonu olacağı bilinen Bel’veth hakkında bilinen tüm detaylar aşağıda.

Tanıtım Sinematiği

Görseller

Splash Görseli
Giriş Ekranı Görseli
Şampiyon Simgesi

Yetenekler

Pasif – Mor Ölüm:

Bel’Veth’in bir yetenek kullandıktan sonraki 2 saldırısının hızı artar. Ayrıca Bel’Veth büyük canavar veya şampiyon katlettiğinde kalıcı olarak ilave saldırı hızı veren Lavanta yükü kazanır. Bel’Veth normalden daha hızlı saldırır ve saldırı hızı sınırından etkilenmez fakat saldırıları ve isabet etkileri daha az hasar verir ve seviye atladığında saldırı hızı kazanmaz.

Q – Hiçlik Akını

Bel’Veth dört yönden birine doğru atılır, yolundaki rakiplere hasar verir ve isabet etkilerini uygular. Her yönün saldırı hızına göre değişen kendi bekleme süresi vardır.

W – Gökte ve Yerde

Bel’Veth kuyruğunu yere vurarak rakiplerine hasar verir, onları havaya savurur ve yavaşlatır. Bu yetenek rakip şampiyonlara isabet ettiğinde, Q – Hiçlik Akını yeteneğinin isabet alan şampiyon yönündeki atılma bekleme süresini azaltır.

E – Asil Girdap

Bel’Veth yoğunlaşarak etrafındaki rakiplere art arda saldırır, hasar azaltma ve can çalma kazanır. Her saldırı girdabın içindeki en düşük canlı rakibi hedef alır ve canları ne kadar eksikse o kadar çok hasar verir. Saldırı sayısı, saldırı hızına bağlı olarak artar.

R – Ebedi Şölen

Pasif: Aynı hedefe yapılan her ikinci saldırı ilave gerçek hasar verir. Bu ilave hasar sınırsız kez birikebilir. Alt edilen destansı canavarlar ve şampiyonlar bir Hiçlik Mercanı parçası bırakır. Vadi’nin Alameti ve Baron Nashor gibi Hiçlik’ten gelen destansı canavarlarsa daha özel bir Hiçlik Mercanı bırakır. 

Aktif: Bel’Veth bir Hiçlik Mercanı parçasını tüketerek patlar, yakınındaki hedeflerin eksik canına bağlı olarak gerçek hasar verir ve onları yavaşlatır. Bel’Veth Hiçlik Mercanı tükettiğinde geçici olarak Gerçek Suret’ini açığa çıkarır. Hiçlik’ten gelen destansı canavarların (Vadi’nin Alameti ve Baron Nashor) bıraktığı Hiçlik Mercanlarını tüketerek girdiği Gerçek Suret’in süresi daha uzun olur ve huzurunda katledilen minyonlar Hiçlik haşeresi olarak yeniden canlanır. Hiçlik haşereleri yeniden canlandıkları koridorda ilerleyerek Bel’Veth’e hizmet eden küçük minyonlardır. 

Gerçek Suret: Bel’Veth, Gerçek Suret’ini açığa çıkardığında azami canı artar, çatışma dışında hareket hızı, saldırı menzili ve toplam saldırı hızı kazanır. Ayrıca Gerçek Suret’indeyken Q – Hiçlik Akını ile yüzey şekillerinin üstünden atılabilir.

Çıkış Kostümü

Bölüm Sonu Canavarı Bel’Veth

Diğer

Şampiyon Teaser’ı 1
Şampiyon Teaser’ı 2

Şampiyon Kısa Hikayesi: Ele geçirilmiş bir şehrin hammaddesinden meydana gelen gaddar imparatoriçe Bel’Veth, Runeterra’nın sonunu getirmeyi… ve kendi tasarladığı dehşet verici gerçekliği başlatmayı arzuluyor. Yeryüzündeki dünyada asırlar boyunca birikmiş tarihi, bilgileri ve anıları dönüştürüyor ve yoluna çıkan her şeyi tüketerek yeni deneyimlere ve duygulara karşı duyduğu sonu gelmek bilmeyen açlığı bastırmaya çalışıyor. Ancak tek bir dünya tarafından karşılanması mümkün olmayan istekleri düşünüldüğünde, aç gözlerini aynı zamanda Hiçlik’in eski efendilerine çevirmiş olması hiç de şaşırtıcı değil.

Şampiyon evren sayfası için buraya tıklayın.

Şampiyon yaşam öyküsü için buraya tıklayın.

Bel’Veth ve Kai’Sa’nın birlikte bulunduğu Rüzgârgülü hikayesini okumak için buraya tıklayın.

Bu yazıda yazılan bilgiler ve resimler surrender at 20 adresinden ve league of legends resmi sitesinden alınmıştır.
Tüm League of Legends yazılarımızı okumak için buraya;
Tüm oyun haberleri yazılarımızı okumak için buraya tıklayın.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments