XBOX GAMEPASS 3 AY ÜCRETSİZ

XBOX GAMEPASS 3 AY ÜCRETSİZ
10/10 - (1 vote)

PC oyunları için açık büfe diyebileceğimiz gamepass sistemi Microsoft Xbox tarafından ilk 3 ay ücretsiz deneme imkanıyla sunuluyor.

Linkten Xbox resmi sitesine gidip tekliften faydalanabilirsiniz. Teklifin ayrıntıları sitede de belirtilmiş ancak dikkat etmeniz gereken bazı ayrıntıları aşağıda verdik:

Teklif Kimlere Uygundur?

Bu 3 aylık ücretsiz PC Game Pass denemesi, Microsoft Hesaplarında oturum açarak 28 Şubat 2022 23:59 UTC tarihinden önce bilgisayarda Halo Infinite, Forza Horizon 5 veya Age of Empires IV’ü oynamış olan kişiler için geçerlidir (konsolda veya bulut oyunları üzerinden oturum açmalar hariçtir). 14 Mart 2022 (13:00 UTC) ile 30 Nisan 2022 (12:59 UTC) arasında xbox.com/trypcgamepass adresinden alın ve kullanın. Yalnızca yeni Xbox Game Pass üyeleri için geçerlidir

Uygun Olup Olmadığımı Nasıl Anlarım?

Sitedeki “Uygunluk Durumunu Kontrol Edin” kısmına tıklayın ve bilgisayarda oynamak için kullandığınız Microsoft Hesabıyla oturum açın. Teklifi kullanmaya uygunsanız PC Game Pass’e 3 ay boyunca ücretsiz olarak katılma şansına sahip olursunuz.

Yazımızın sonuna geldik. Xbox Gamepass 3 ay kullanacaklara hayırlı olsun diyelim 🙂

Tüm Oyun haberlerimiz için buraya tıklayınız.

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments