Valorant Nisan Ayında Twitch Üzerinde 334 Milyon Saat İzlendi

Valorant Nisan Ayında Twitch Üzerinde 334 Milyon Saat İzlendi
Bu Yazıyı Puanlayın

StreamElements ve Arsenal.gg’nin Nisan Ayı aylık raporunda Riot Games’in yeni birinci şahıs nişancı oyunu Valorant en çok izleyici seviyesine ulaşarak bir ay boyunca Twitch platformu üzerinde toplam olarak 334 milyon saat izlendiği belirtildi.

Raporda ayrıca oyun yayın platformlarının geçen yılın nisan ayına oranla neredeyse %100 büyüme sağladığı görüntülendi. Bu platformlardan hala en büyük payı aylık 1.491 milyar saat izlenme ile Twitch alırken onu 461 milyon saat izlenme ile Youtube Gaming, 291 milyon saat izlenme ile Facebook Gaming ve 37 milyon saat izlenme ile Mixer takip ediyor.

Valorant’ın Twitch platformundaki rekoru olan toplam 334 milyon 165 bin 761 saat izlenmesini ise sırasıyla sadece sohbet yayınları (134 milyon saat), League of Legends (128 milyon saat), Fortnite (87 milyon saat), Counter-Strike: Global Offensive (799 milyon saat) takip ediyor.

Ayrıca Valorant kapalı betaya giriş tarihi olan 7 Nisanda 1.7 milyonluk anlık izleyici kitlesi ile bir rekoru daha elinde bulunduruyor.

Raporla ilgili daha ayrıntılı bilgiyi bu yazıdan okuyabilirsiniz.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments