V RISING 1 Haftada 1.000.000 Satış Yaptı!

V RISING 1 Haftada 1.000.000 Satış Yaptı!
10/10 - (1 vote)

V Rising, 17 Mayıs Salı günü Steam üzerinden PC’de erken erişime açıldı Kısa sürede, çok oyunculu vampir hayatta kalma oyunu bir milyon kopya satmayı başardı.

Haber, oyunun resmi Twitter hesabı üzerinden geldi. “1.000.000 vampir uykularından uyandı” yazıyor. “Bu başarının bir parçası olduğunuz için hepinize teşekkür ederim!” Bu kesinlikle bir başarı ve V Rising’in ulaşmaya hazır olduğu bir başarı. Lansmanından sadece bir gün sonra Steam’in en çok oynanan 10 oyun listesine girdi ve bundan sadece iki gün sonra yarım milyon kopya sattı. Bu aşamada oyun 100.000 eşzamanlı oyuncu topladı ve sonuç olarak 7. sıraya yükseldi.

Geliştirici Stunlock Studio’nun oyunu için keskin bir yükseliş oldu, ancak bir sonraki dönüm noktası o kadar hızlı gelmeyebilir. SteamDB‘ye göre, yaklaşık 150.000 kişilik en yüksek eşzamanlı oyuncu sayısı oyunun rekoru olmaya devam ediyor ve en çok oynananlar listesinde altıncı sıraya geriledi. Şu an sadece Steam’de ve erken erişim olarak sunulmuş durumda oyun. Epic Games Store ve konsol piyasalarına çıkmış değil henüz.

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments