Seraphine Çıktı. Tüm Ayrıntılar | League of Legends

Seraphine Çıktı. Tüm Ayrıntılar | League of Legends
Bu Yazıyı Puanlayın

League of Legends’in yeni şampiyonu Yükselen Yıldız Seraphine çıktı. Şampiyonun yetenekleri, görselleri, yapılış bilgileri ve ilk kostümü duyuruldu. Hemen incelemeye başlayalım.

Gerçek Hayattan Oyuna

Seraphine şampiyonu yaklaşık olarak Haziran ayından beri aramızda. Gerek instagram ve twitter paylaşımları ile, gerek çıkardığı müzikleri ile gerçek dünyada ortaya çıkan karakter K/DA’dan aldığı bir çalışma teklifi ile birlikte League of Legends evrenine de girmeye başladı.

Bu aşamaları gösteren 5 sayılık Ahenkler çizgi hikayelerini okuyabilirsiniz. Hikayelerin sonunda artık Seraphine’in de League of Legends evreninde ortaya çıkma vakti geldi.

Elbette bunun için öncelikle K/DA ile birlikte görünmesi gerekiyordu:

Gerçek Dünyadan Ebedi Bir Kostüm – K/DA All Out Seraphine

Ne kadar temelde 3 kostümle çıkacak olsa da Riot Games bu sefer 3 kostümü tek pakette birleştirerek buna ebedi kostüm adını vermeye karar vermiş.

Bu karar pek çok oyuncuyu üzdü tabi ki. Kısaca Seraphine’in yeni ebedi kostümü görev yaptıkça açılacak üçlü bir kostüm paketini içeriyor. Diğer ebedi kostümlerin anlık oyun içi değişimleri ve her birinin aynı anda birçok form içermesinden dolayı muhtemelen oyuncuları en çok üzen ebedi kostüm oldu.

Seraphine Üç Kostüm Paketi

Ne kadar ebedi kostüm demek istemesem de bu üçlü kostüm paketi içinde Bağımsız Sanatçı Seraphine, Yükselen Yıldız Seraphine ve K/DA Seraphine kostümlerini barındıracak.

Elbette bu paketin içinde sihirdar simgeleri, ifade ve giriş ekranı çerçevesi de olacak.

Giriş Ekranı Çerçevesi

Ayrıca bu kostümün diğer detaylarını K/DA ALL OUT Seraphine – Ebedi Kostüm Açıklaması isimli yazıdan okuyabilirsiniz.

Hazırlanış Aşaması

Piltover’lı yıldız. Riot Games bu sefer, League of Legends karakterlerinin içinde yaşadığı Runeterra evreninde bilimin başkenti olarak geçen Piltover’ın eğlence taraflarına odaklanarak yeni bir karakter çıkarmak istemiş.

Seraphine Konsept Tasarımları

Elbette bunun için içinde hem teknoloji hem müzik barındıran bir tema aramışlar.

En sonunda ise teknolojik bir sahne üzerinde bulunmasına karar vermişler:

Bu süreçte karakterin genel dış görünüş tarzına da oldukça dikkat edilmiş, Piltover’ın genel Steampunk tarzı Seraphine’in yapılış aşamasında da kendine yer bulmuş:

Tüm dış görünüş kararları verildikten sonra Seraphine’in yetenekleri ve hareketleri de tasarlanmış. Bunların da hemen resimlerini paylaşalım:

Tüm bunların dışında Seraphine’in oynanışını iyileştirmek için güzel bir sistem oluşturulmuş. Yeteneklerinden daha sonra bahsedecek olsak da burada bu videoyu da paylaşalım. Çünkü Seraphine’in pasif menzilinde olan dostlar Seraphine’in şarkılarını ortaya çıkarıyor:

Elbette bu duyuruyu da daha detaylı bir şekilde İçeriden Şampiyon Bilgileri: Seraphine yazısından okuyabilirsiniz.

İşte Karşınızda: Seraphine

Yetenekler

Pasif – Sahne Tozu

Seraphine’in kullandığı her üçüncü temel yetenek bir akis oluşturarak onun otomatik olarak yeniden kullanılmasını sağlar. Ayrıca Seraphine bir takım arkadaşının yakınında yetenek kullandığında bir nota oluşturur. Her bir nota tüketilerek normal saldırılarının menzilini arttırır ve fazladan büyü hasarı vermesini sağlar.

Q – Yüksek Perde

Seraphine’in gönderdiği kusursuz nota hedefinin eksik can yüzdesine bağlı olarak artan büyü hasarı verir.

W – Saran Ses

Seraphine yakınındaki takım arkadaşlarını çevreleyen bir şarkı söyleyerek kendisine ve takım arkadaşlarına hareket hızı ve kalkan kazandırır. Eğer Seraphine zaten bir kalkana sahipse, yakınındaki takım arkadaşlarını iyileştirebilir. Yenilenen can miktarı çevresinde kaç tane takım arkadaşı bulunduğuna bağlı olarak artar.

E – Sert Ritim

Seraphine yoğun bir ses dalgası göndererek bir hat üstündeki rakiplere büyü hasarı verir ve onları yavaşlatır. Önceden yavaşlatılmış rakipler sabitlenir ve sabitlenmiş rakipler sersemler.

R – Bis

Seraphine sahneye çıkarak rakipleri ayartan ve onlara büyü hasarı veren sihirli bir güç gönderir. İsabet alan tüm şampiyonlar (takım arkadaşları dahil) performansın bir parçası haline gelerek yeteneğin menzilini arttırır ve takım arkadaşlarına azami miktarda nota sağlar.

Ayrıca yetenek tanıtımı sayfası için Seraphine – Yetenek Tanıtımı yazısını, şampiyonun Runeterra evrenindeki yaşantısını okumak için Seraphine – Yükselen Yıldız yazısını inceleyebilirsiniz.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments