Riot Valorant’ı Konsollara getirmeyi düşünüyor mu?

Riot Valorant’ı Konsollara getirmeyi düşünüyor mu?
Bu Yazıyı Puanlayın

Hızla popülerlik kazanan Valorant konsol sürümü, Potansiyel oyuncuları tarafından merakla bekleniyor. Peki Valorant PS4 ve Xbox One hatta Nintendo Switch’e gelecek mi?

“Kesinlikle şu anda prototip yapıyoruz,” Yapımcı Anna Donlon Gamespot ile olan röportajında konuştu. “Ama bu oyunu oynamanın bir yolu var ve bu oyunu tecrübe etmenin bir yolu var, bu oyunun tamamen konsol oyununa çevirdiğinden emin değiliz.” Diye ekledi Donlon

Donlon, Valorant’ın “güçlü rekabet bütünlüğü seviyesi” olduğunu ve tasarımcıların, oynadıkları platforma dayanarak herkesin haksız bir avantajı olduğunu düşünen oyunculardan endişe duyduğunu açıkladı. Riot’a göre, Valorant’ın potansiyel bir konsol versiyonunun tüm oyuncular için aynı Valorant “deneyimini” yakalaması gerekiyor.

Donlon, “Bu deneyimi bu platformlarda sunabileceğimizi hissedersek, kesinlikle yapacağız.” Dedi. “Ama gerçekten Valorant’ın belirli bir oyun türü ve belirli bir deneyim için durmasını istiyoruz.”

Özetle bu konuşmalardan Valorant konsol versiyonu çıkarılmak istendiği ancak henüz konsol versiyonu çıkarmak hazır olmadıklarını anlıyoruz

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments