Pokémon Go’ya ”Mega Evolutions” Ekleniyor

Pokémon Go’ya ”Mega Evolutions” Ekleniyor
Bu Yazıyı Puanlayın

Geliştirici Niantic Çarşamba günü doğruladı, ”Mega Evolutions” Pokémon Go’ya geliyor. Pokémon’un güçlü yeni formu 27 Ağustos’ta mobil oyuna eklenecek ve ardından Eylül ayı boyunca bir dizi Mega Evrim temalı etkinlik eklenecek.

”Mega Evolutions” özetle pokemonumuzu savaş içerisinde ”mega” haline geçirdiğimiz bir özelliktir. En popüler olan da yukarıda ki görselde ki gibi Mega Charizard X’tir

Pokémon Go’nun Mega Evolution uygulaması, oyuncuların özel Mega raid’ler yoluyla toplayabilecekleri Mega Enerji adlı yeni bir kaynak kullanacak. Bir Mega Raid’de bir Mega-Evrimleşmiş Pokémon’u ne kadar hızlı yenerseniz, o kadar çok Mega Enerji elde edersiniz. Şu anda oyuncular Mega-Evolve dört Pokémon’u yapabilecekler: Venusaur, Charizard, Blastoise ve Beedrill.

Başka bir değişiklik: Oyuncular herhangi bir zamanda yalnızca bir Mega Evrimleşmiş Pokémon’a sahip olabilir. Oyuncular yeni bir Pokémon’u Mega Evolve ettiklerinde, mevcut Mega Evrim Pokémonları Mega olmayan formuna geri dönecektir. Ancak bir Pokémon’u tekrar Mega biçimine dönüştürmek, başlangıçta olduğundan daha az enerji gerektirecektir.

Mega Evrimleşmiş Pokémon, başka bazı kısıtlamalar ve avantajlarla birlikte gelir. Spor salonlarında savaşabilirler ama onları savunamazlar. Arkadaşlarla Antrenör savaşlarında kullanılabilirler ancak Pokémon Go Battle League’de (henüz) yarışamazlar. Raid savaşlarında kullanılabilirler ve diğer Pokémon saldırı takviyeleri verirler.

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments