Netflix Assassin’s Creed Live Action Serisini Açıkladı

Netflix Assassin’s Creed Live Action Serisini Açıkladı
Bu Yazıyı Puanlayın

Valhalla’nın piyasaya sürülmesinden hemen önce Netflix, yeni bir Assassin’s Creed ”Live Action” serisinin geleceğini duyurdu. Ubisoft uyarlaması, ikonik AC sembolüyle kısa bir teaser yayınlandı.


Yaklaşan ”Live action” uyarlamasının baş yapımcıları Jason Altman ve Danielle Kreinik olacak.

Ubisoft Film & Televizyon Başkanı Jason Altman, yakın tarihli bir basın açıklamasında: “10 yıldan fazla bir süredir, dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca hayran, Assassin’s Creed markasının ikonik bir franchise haline gelmesine yardımcı oldu” dedi. “Netflix ile bir Assassin’s Creed dizisi yaratmaktan heyecan duyuyoruz ve Assassin’s Creed evreninde bir sonraki destanı geliştirmeyi dört gözle bekliyoruz.”


Original Series Başkan Yardımcısı Peter Friedlander, “Ubisoft ile iş ortaklığı yapmaktan ve Assassin’s Creed’in çok sevilen zengin, çok katmanlı hikaye anlatımını hayata geçirmekten heyecan duyuyoruz. Tüm zamanların en çok satan video oyunu franchise’ları olarak, bu farklı IP’ye dayalı olarak epik ve heyecan verici eğlenceyi özenle hazırlamaya ve hayranların ve dünyanın dört bir yanındaki üyelerimizin eğlenmesi için daha derin bir dalış sağlamaya kararlıyız.”

Netflix’in Assassin’s Creed serisini, özellikle de Michael Fassbender’ın çok beğenilmeyen bir uyarlamayla başrol oynadığı bir film olan 2016 filminden sonra bu uyarlamanın nasıl olacağını merakla bekliyorum.

Bu uyarlama hakkında düşüncelerinizi aşağıda yorumlar bölümünde belirtebilirsiniz.

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments