Lillia Çıktı. Tüm Ayrıntılar | League of Legends

Lillia Çıktı. Tüm Ayrıntılar | League of Legends
Bu Yazıyı Puanlayın

League of Legends oyunun yeni ormancı şampiyonu Narin Gonca Lillia çıktı. Şampiyon şu an PBE’de oynanabilir durumda. Biz de Lillia ile ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz bir yazı hazırlayalım dedik.

Elbette öncelikle tanıtım videosu (teaser):

Ardından zaten önceden sızdırılmış olsa da splash görseli:

Ve ilk kostümü Ruh Çiçeği (Spirit Blossom) Lillia:

Yetenek Görselleri:

[Pasif] Düş dalı Lillia’nın yetenekleri, hedeflere Düş Tozu bulaştırarak onlara 3 saniye boyunca azami canlarının %X kadarına eşdeğer büyü hasarı verir.

[Q] Çiçek Açtıran Pasif: Lillia’nın yetenek isabetleri 5 saniyeliğine %X Hareket Hızı sağlar. Bu etki en fazla 5 defa birikebilir.
Aktif: Lillia dalını çevirerek rakiplere X Büyü Hasarı, alanın dış kısmında yer alan rakipler ise fazladan X Gerçek Hasar verir.

[W] Dikkat Et! İik! Lillia dalıyla yapcağı büyük vuruş için hazırlanır ve rakiplere X Büyü Hasarı verir. Alanın merkezindeki rakipler X Hasar alır.

[E] Dönertohum Lillia başının üstünden bir Dönertohum fırlatarak bölgedeki rakiplere X Büyü Hasarı vererek X saniyeliğine onları açığa çıkarır ve %X yavaşlatır. Eğer tohum hiçbir rakibe isabet etmezse, bir rakibe veya yüzey şekline çarpana kadar yuvarlanmaya devam eder.

[R] Mışıl Mışıl Lillia, Düş Tozu bulaşmış tüm rakipleri X saniyeliğine uyuşuk hale getirir. Daha sonra rakipler X saniye boyunca uyur.
Hasar alarak uyandıklarında fazladan X Büyü Hasarı alırlar.

Şampiyonun yapılış sürecine ait bilgileri içeren makaleyi şuradan okuyabilirsiniz.

Bu makalede Lillia geliştirilirken nasıl fikirleri olduğunu, nasıl yetenekleri ve nasıl tasarımları olduğunu görebilirsiniz.

Örneğin bu görselde Lillia ile ilgili tasarım fikirlerine yer verilmiş:

Genel tema hep utangaç ve saldırgan ikilik üzerine giderken son noktaya gelirken karar değiştirilip iki tema birleştirilmiş.

Önceden her 5 dakikada bir form değiştiren bir tema varken bu fikirden vazgeçilmiş. Belki de oldukça ilginç olabilirdi ama kim bilir?

Lillia Türkçe Seslendirme:

Lillia oyun içi görüntü:

Ruh Çiçeği Lillia oyun içi görüntü

Şimdide diğer bilgilerin olduğu sayfaları okumak isteyenler için siteleri verelim: Lillia’nın tanıtım sayfasıLillia’nın yaşam öyküsü

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments