Legends of Runeterra Kartlarına Targon Dağı Bölgesi Katıldı

Legends of Runeterra Kartlarına Targon Dağı Bölgesi Katıldı
Bu Yazıyı Puanlayın

Legends of Runeterra oyunun 1.8 numaralı yaması ile birlikte yeni bölge: Targon Dağı oyuna katıldı. Yama güncellemesi 26 Ağustos, saat 21:00 itibari ile sunuculara gelecek.

Bu yama ile birlikte oyuna birçok yenilik gelmekte. Hemen bunlardan kısaca bahsedelim:

Öncelikle bu genişleme paketinin üç aşamalı olacağı söylendi. Bunlardan ilki şimdi, Ağustos ayında; ikincisi Ekim ayında ve üçüncüsü Aralık ayında olacak. Gelecek yılın Şubat ayıyla birlikte ise yeni bir Bölge daha LoR evreninde kart olarak yerini alacak. Bir sonraki bölge için Shurima, Ixtal, Hiçlik gibi bölgelerden birinin gelmesi mümkün.

Günceleme paketinin ilk ve en büyük olanında 4’ü yeni bölgeye ait olmak üzere 7 şampiyon ve 82 şampiyon dışı kart mevcut. 82 şampiyon dışı karttan ise 51 tanesi yeni bölgeye ait.

Yeni gelen şampiyonlar: Targon Dağı için Leona, Diana, Aurelion Sol ve Taric; Freljord için Trundle; Ionia için Lulu; Gölge Adalar için Nocturne şeklinde.

Bölge yolları Targon Dağı’na göre yeniden düzenlenecek. Ayrıca Laboratuvar Targon’u Keşfet şeklinde değiştirilecek. Targon’u keşfet modunda yeni gelen tesirleri test etme şansınız olacak.

Yeni gelen tesirler ise Hiddet, Yakar, Akşam, Şafak, Tanıklık ve Büyü Kalkanı. Hiddet: Rakip öldürdükçe +1/+1 kazanır. Yakar: Rastgele oluşan üç göksel karttan birini seçip eline almanı sağlar. Akşam: Eğer bu el oynadığın ilk kart değilse bonus etkiler kazanır. Şafak: Eğer bu el oynadığın ilk kartsa bonus etkiler kazanır. Tanıklık: Eğer istenen kart elinde veya oyunda varsa bonus etkiler kazanır. Büyü kalkanı: Sıradaki büyü etki etmez.

Kişiselleştirmeler

Oyun tahtası
Muhafız
Kart Sırtları
İfadeler

Deste Paketleri

Oyunculara verilecek olan Targon Dağı destesi Leona ve Aurelion Sol şampiyonlarını içeren şafak ve yakar tesirli orta menzilli, agresif bir deste.

Ayrıca bunlar dışında dengeleme değişiklikleri de oldu. Ayrıntılı bilgiler için bu yazıyı okuyabilirsiniz: 1.8 Yama Notları: Dağın Çağrısı

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments