League of Legends Yeni Şampiyon Yol Haritası Duyuruldu – Nisan 2022

League of Legends Yeni Şampiyon Yol Haritası Duyuruldu – Nisan 2022
Bu Yazıyı Puanlayın

League of Legends Nisan 2022 ile birlikte yeni yol haritasını duyurdu. Bu yol haritasında yeni üç şampiyon ve üç şampiyon güncellemesi görünüyor. Ayrıntılı bilgilerden hemen bahsedelim.

Yeni Şampiyonlar

Yepyeni Bir Dünya: Yeni kadın orman şampiyonu Hiçlik bölgesinden geliyor. Boyun eğme, imparatoriçe tarzı ifadeler kullanılıyor bu şampiyon tanımlanırken.

Neşeli Bir Olay: Bu şampiyon ise biraz tuhaf Runeterra’nın ötesinden geleceği söylenen şampiyon belki de yeni bir bölgeden olabilir. Kullandığı renk paleti herhangi bir bölgeye ait olmadığından böyle bir yeniliğin olması gayet mümkün.

Nazumah’ın Gururu: Shurima bölgesinden yeni bir üst koridor tank şampiyonu geliyor. Bu şampiyon beceri gerektiren bir yetenek setine sahip olacak.

Şampiyon Güncellemeleri

Udyr – Muhafız Ruhlar: Udyr güncellemesi oldukça ilerlemiş durumda, hatta neredeyse bitmiş bile denilebilir. Ancak şampiyonun oldukça fazla ve değerli kostümü olduğundan güncellemeyi tamamlamak birazcık uzun sürüyor ama yakın zamanda son haberlerini de muhtemelen duyacağız gibi.

Aurelion Sol – Bir Ejderhanın Yeniden Doğuşu: Konsepti çok iyi olmasına rağmen yetenek seti oldukça işlevsiz kaldığından dolayı Aurelion Sol’a oynanış güncellemesi geliyor. Muhtemelen tüm yetenekleri baştan güncellenecek.

Skarner – Kumların Derinlerine Bir Yolculuk: Skarner geçtiğimiz ankette en fazla güncellenmesi istenen şampiyon oldu. Hala güncelleme çalışmaları başlamamış olsa da bazı konsept çalışmaları bulunuyor. Aşağıda gördüğünüz resimde her satır farklı bir tarzı temsil eden bir güncelleme ayağını gösteriyor.

Daha ayrıntılı bilgiyi resmi adresinden buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments