Hypixel Studios Riot Games Bünyesine Dahil Oldu

Hypixel Studios Riot Games Bünyesine Dahil Oldu
Bu Yazıyı Puanlayın

Hytale isimli sandbox rol yapma oyununun geliştirici ekibi olan Hypixel Studios Riot Games’in bünyesine katıldığını duyurdu. Hypixel ekibi Riot Games ile uzun süreli bir ilişkileri olduğunu ve artık bu ilişkilerini bir ortaklığa çevirdiklerinden bahsetti.

Bu ortaklıkla birlikte Riot Games tarafından Hypixel Studios’a maddi destek sağlanacağı ancak yapmakta oldukları Hytale oyununa önemli bir değişiklik olmayacağını belirttiler.

Minecraft’vari dünyasını tanımayanlar için Hypixel Studios’un yaptığı Hytale oyunun tanıtım videosunu şuraya koyalım.

Riot Games geçtiğimiz yıl League of Legends oyununun ardından birçok oyun geliştirmeye başladığını ve birçok küçük oyun yapımcısı, yapımcı grupları ile çalışmaya başlayacağını duyurmuştu.

Duyurunun ardından Team Fight Tactics, Legends of Runneterra, Valorant gibi oyunları çıkarmıştı ve yeni oyunlarının görsellerini paylaşmaya devam etmektedir.

Bu duyurunun ardından ilk gelen yapımcı grubu haberi ise Hypixel Studios’dan geldi. Riot Games duyuruyu şu tweet’i ile yaptı:

Hypixel Studios ise şu tweet’i paylaştı:

Bundan sonra Riot Games’den güzel bir rol yapma oyunu görmemiz oldukça muhtemel gibi. Duyurunun detayıyla ilgili diğer bilgileri öğrenmek istiyorsanız Hypixel Studios’un hazırladığı şu duyuru metnine hemen göz atın.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments