Genshin Impact Yıl Sonu İstatistikleri, Oyuncularının Ne Kadar Israrcı Olabileceğini Gösteriyor

Genshin Impact Yıl Sonu İstatistikleri, Oyuncularının Ne Kadar Israrcı Olabileceğini Gösteriyor
Bu Yazıyı Puanlayın

Genshin Impact’in çevrimiçi topluluk bülteni Tevyat Times’ın yıl sonu sayısı yayınlandı. Bu haber bülteni, birden fazla Genshin Impact sunucusundaki tüm Gezginlerin farklı istatistiklerini sergiliyor.

Tevyat Times oyuncuların kendilerine ve oyunda neyi başardığına ya da yapamadığına odaklanıyor. Bu kez vurgulanan iki özellik etrafında sadece bazı Gezginlerin ne kadar ısrarcı olduklarını değil, aynı zamanda ne kadar inatçı olabileceklerini de gösteriyor.

İnatçı Gezginler:

Çoğu oyuncu maceraya çıktıklarında her seferinde daha iyi ganimet arar, ancak bazıları bir silah bulur ve ne kadar kötü olursa olsun, kendileri için bir silah olduğuna karar verir. Tevyat Times’a göre, 167 Gezginler, 2 yıldızlı bir silah olan Old Merc’s Pal’i Lv. 70 seviyesine kadar yüklsetmiş. Bunun ötesinde 89 Gezgin, aynı şeyi 1 Yıldızlı claymore olan Waster Greatsword’a yaptı.

Image via reddit u/pootisbeard

Buna benzer olarak oyunda free to play yani ücretsiz oynamanın da dibine giderek sadece ana görevlerden verilen kahramanları kullanan oyuncuları da çeşitli içerik kanallarından sıkça görüyoruz. Hatta bir oyuncu etkinlikten ücretsiz verilen fischl karakterini bile free to play mantığına uymama gerekçesiyle almadan macerasına devam etti.

Azimli Gezginler

Başka bir hikaye, Oceanid patron dövüşüyle mücadele eden oyuncuları tartışıyor. Oceanid tarafından 76 kez mağlup olduktan sonra, bir oyuncu sonunda zaferi buldu. Ne yazık ki 125 kez yenilgi bulan başka bir Gezgin sonunda pes etti. Bununla birlikte, bir Gezgin, tek bir parti üyesi hayatta kalan ve yalnızca 5 HP ile neredeyse ölümle karşılaştı, ancak başka bir gün ve bazı sağlam ganimet görmek için mücadeleden sağ çıktı.

Bu yazımızın sonuna geldik. Düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz <3

Tüm Genshin Impact yazılarını okumak için buraya tıklayın.
Tüm Rehberleri okumak için ise buraya tıklayın

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
asdfsadfasd
asdfsadfasd
2 yıl önce

bunları nerden biliyorlar acaba özellikle sondaki 5 hp canı kala çıktığını ilginç