Dr Mundo Güncellendi. Tüm Ayrıntılar | League of Legends

Dr Mundo Güncellendi. Tüm Ayrıntılar | League of Legends
Bu Yazıyı Puanlayın

Uzun süredir güncelleneceği bilinen Dr. Mundo şampiyonu güncellendi. Yeni Splash görselleri, yeni görüntüler ve yeni yetenekleri çıktı. Karakterin temasını koruyan güncelleme birkaç hafta içinde normal sunucuya da gelecektir.

Splash Görseller

Dr. Mundo (Temel)
İşadamı Mundo (efsanevi)
Deli Balta Mundo
Havuz Partisi Mundo
Yaman Sıklet Mundo
Zehirli Dr. Mundo (hatıra)
Mundo Vücut Şampiyonu (hatıra)
Mundo Mundo (hatıra)
Cellat Mundo (hatıra)
TPA Mundo (hatıra)

Yetenekler

Pasif – Nereye İsterse Oraya Gider

Dr. Mundo kendisine isabet eden bir sonraki kitle kontrolü etkisine karşı direnir, bunun yerine mevcut canını kaybeder ve yakınına bir kimyasal haznesi bırakır. Dr. Mundo haznenin üstünden geçerek onu alabilir. Hazne azami canının belli bir kısmını yeniler ve pasifinin bekleme süresini azaltır. Rakipler haznenin üstünden geçerek onu yok edebilir.

Ayrıca Dr. Mundo’nun can yenilemesi azami canına bağlı olarak artar.

Q – Mikroplu Testere

Dr. Mundo isabet ettiği ilk rakibe mevcut canına bağlı olarak büyü hasarı veren ve onu yavaşlatan mikroplu bir testere fırlatır.

W – Şok Terapisi

Dr. Mundo kendisini birkaç saniyeliğine çarparak yakınındaki rakiplere sürekli büyü hasarı verir ve aldığı hasarın belli bir kısmını gri can olarak biriktirir. Dr. Mundo sürenin sonunda yakınındaki rakiplere anlık büyü hasarı verir ve bu saldırı bir rakibe isabet ederse gri canına eşdeğer miktarda iyileşir (saldırı yalnızca minyonlara veya canavarlara isabet ederse daha az iyileşir). Dr. Mundo, Şok Terapisi’ni yeniden kullanarak yeteneğin etkilerini erken sonlandırabilir.

E – Beyin Sarsıntısı

Pasif – Dr. Mundo eksik canına bağlı olarak artan ilave saldırı gücüne sahiptir.Aktif – Dr. Mundo “sağlık” çantasını bir rakibin kafasına geçirerek ona eksik canına bağlı olarak fiziksel hasar verir. Rakip katledilirse uzağa savrularak temas ettiği rakiplere bu yeteneğin asgari hasarını verir.

R – Doz Aşımı

Dr. Mundo vücuduna kimyasal pompalayarak anlık olarak eksik canının yüzdelik bir bölümüne eşdeğer miktarda iyileşir. Daha sonra uzun bir süre boyunca azami canının belli bir bölümüne eşdeğer miktarda iyileşirken hareket hızı ve saldırı gücü kazanır.

Diğer

Dr Mundo tanıtım yazısını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Güncellenmiş Dr Mundo şampiyon sayfası için buraya tıklayabilirsiniz.

Güncellenmiş Dr Mundo yaşam öyküsü için buraya tıklayabilirsiniz.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments