Dota 2 Animesi Netflix Tarafından Duyruldu!

Dota 2 Animesi Netflix Tarafından Duyruldu!
Bu Yazıyı Puanlayın

Netflix, Valve’in ünlü oyunu Dota 2’yi temel alan yeni bir anime serisinin küresel lansmanı için hazırlanıyor. 8 bölümlük dizinin adı Dota: Dragon’s Blood ve 25 Mart’ta dünya çapında yayınlanması planlanıyor.

Oyunda kılıç ve kalkanlarla donatılmış dayanıklı yakın dövüş gücü kahramanları olan Dragon Knight’ın hikayesini anlatacak. “Kendini dünyanın yüzünden belayı silmeye adamış” Davion. Davion, seyahatlerinde antik bir eldwurm (ejderha ırkı) ve asil Prenses Mirana ile yolları kesişir. Bunun gibi destansı hikayelerde olduğu gibi, Davion da beklediğinden çok daha büyük olaylara karışır.

Dragon’s Blood, daha önce X-Men: First Class, Thor ve Terminator: The Sarah Connor Chronicles’da çalışan senarist ve yapımcı Ashley Edward Miller’ın önderliğinde geliştirildi. The Legend of Korra ve Netflix’in Voltron: Legendary Defender adlı eserleriyle tanınan Studio MIR tarafından çizildi ve canlandırıldı.

Miller yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Hayranlar, DOTA 2 evrenini nasıl hayal ettiğimize bayılacak ve en sevdikleri karakterlerden bazıları hakkında epik, duygusal ve yetişkinlere yönelik bir hikayeyle bir araya gelecekler. Sinematik animasyon, oyunculuk ve müzik bir sonraki seviyeye ulaşacağız. Destekleri için valve’ye minnetarım.”

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz:

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments