Among Us 2 İptal Edildi. Yapımcılar Among Us’ı Geliştirecek.

Among Us 2 İptal Edildi. Yapımcılar Among Us’ı Geliştirecek.
Bu Yazıyı Puanlayın

Among Us’ın yapımcıları yaklaşık bir ay önce çıkaracaklarını duyurdukları Among Us 2’yi Among Us’ı geliştirmek amacıyla iptal ettiklerini duyurdu.

Among Us’ın geliştiricisi ve yayıncısı Innersloth yaklaşık bir ay önce yayınladıkları “Among Us 2” başlıklı yazıları ile yeni oyunlarını çıkaracaklarını duyurmuşlardı. Bu yazıda server sorunları ve geliştirmeye pek uygun olmayan bir alt yapıya sahip olduğu nedeni ile Among Us oyununu olduğu gibi bırakıp veya açık kaynak kodlu hale getirip Among Us 2 üzerinde çalışacaklarını söylemişlerdi.

Ancak bugün yayınladıkları “The Future of Among Us” başlıklı duyuru ile Among Us 2’yi iptal ettiklerini bunun yerine Among Us’un alt yapı geliştirmeleri ile uğraşacaklarını belirttiler.

Bir katil kim oyunu olan Among Us oyunu Kasım 2018’de çıkmasına rağmen çok yakın tarihte ün kazandı ve birçok oyuncu tarafından beğenildi. Geliştiricilerin de bu nedenle oyunlarını bırakmayacakları belli. Önümüzdeki günlerde yeni haberlerin geleceği artık daha da belli olmaya başladı.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments