Akshan Çıktı, Tüm Bilinenler ve Detaylar | League of Legends

Akshan Çıktı, Tüm Bilinenler ve Detaylar | League of Legends
Bu Yazıyı Puanlayın

Yeni şampiyon Efendisiz Muhafız Akshan çıktı. Orta koridor, suikastçı – nişancı olması planlanan karakter şu an PBE’de. Birkaç hafta içinde ise normal sunuculara da gelecek.

Viego ve Gwen’in ardından Akshan mahvolmuş kral temasının 3.şampiyonu oluyor. Bu şampiyon da Gwen gibi Viego’nun karşısında yer alan karakterlerden biri. Ayrıca kendisi Lucian ve Senna gibi bir Işık Muhafızı. Bu tema ile birlikte birçok şampiyon için ışık muhafızı kostümleri ve mahvolmuş kostümler geldi ve gelmeye de devam ediyor. Runeterra evreninin en büyük etkinliğinde siz de tarafınızı belirlemeyi unutmayın. Neyse hemen şampiyona geçelim.

Görseller

Splash Görseli
Oyun İçi Görsel
Oyun İçi Görseller

Yetenekler

Pasif – Kirli Dövüş

Akshan’ın isabet eden her üçüncü saldırısı ya da hasar veren yeteneği anlık fiziksel hasar verir. Eğer hedef bir şampiyonsa Akshan ayrıca bir kalkan kazanır.Akshan saldırdıktan sonra, daha az fiziksel hasar veren ikinci bir saldırı daha yapar. İkinci atış, diğer normal saldırılar gibi iptal edilebilir. Eğer Akshan ikinci atışını iptal ederse anlık bir hareket hızı artışı kazanır.

Q – İntikam Bumerangı

Akshan fiziksel hasar veren ve isabet ettiği rakipleri açığa çıkaran bir bumerang fırlatır. Bumerangın menzili, isabet ettiği her rakiple birlikte artar. Rakipler bumerang hem giderken hem de dönerken olmak üzere birer kez isabet alabilir.

W – Görünmez Muhafız

Pasif: Rakip şampiyonlar Akshan’ın takım arkadaşlarından birini katlettiğinde madrabaz olarak işaretlenirler. Akshan bir madrabaz alt ettiğinde ilave altın kazanır ve madrabaz tarafından katledilen tüm takım arkadaşları üslerinde dirilir. Ardından madrabaz etkisi diğer tüm rakiplerden kaldırılır.
Aktif: Akshan kısa süreliğine veya yüzey şekilleri yakınındayken süresiz olarak kamuflaja bürünür. Bu süre boyunca Akshan madrabazlara çıkan yolları görebilir ve onlara doğru ilerlerken hareket hızı ve mana yenilenmesi kazanır.

E – Kahraman Sallanışı

Akshan isabet ettiği ilk yüzey şekline saplanan bir kanca atar. Kanca saplanmış haldeyken Akshan yeteneği yeniden kullanarak seçilen yönde sallanabilir ve sallandığı esnada en yakınındaki rakibe fiziksel hasar veren mermiler gönderir. Sallandığı sırada yeteneği bir kez daha kullanarak imlecin doğrultusunda sıçrayarak son bir atış yapar.
Akshan bir rakip şampiyonu alt ettiğinde Kahraman Sallanışı‘nın bekleme süresi sıfırlanır.

R – Kısasa Kısas

Akshan bir rakip şampiyona kilitlenerek yoğunlaşır ve silahına mermi doldurmaya başlar. Sürenin sonunda veya yeteneği kullanmasının ardından Akshan doldurulan mermileri ateşler. Mermilerin her biri isabet ettikleri ilk minyon, şampiyon ya da yapıya eksik canlarına bağlı olarak fiziksel hasar verir.
Akshan Kısasa Kısas için yoğunlaştığı ve yeteneği ateşlediği esnada normal şekilde hareket etmeyi sürdürebilir ve Kahraman Sallanışı kullanabilir.

Çıkış Kostümü

Siber Pop Akshan (1350 RP)

Splash Görseli
Giriş Ekranı Görseli

Diğer

Akshan tanıtım videosu:

Akshan seslendirme:

Akshan yapım aşaması ile ilgili detaylı geliştirici yazısı için buraya tıklayın.
Akshan detaylı yetenek tanıtımı yazısı için buraya tıklayın.

Şampiyonla ilgili daha detaylı bilgi çıktıkça bu yazıya eklenecektir.

Bu yazıda yazılan bilgiler ve resimler surrender at 20 adresinden ve league of legends resmi sitesinden alınmıştır.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments