Pokémon Unite: Yeni Başlayan Rehberi – Zıplama Rampaları

Pokémon Unite: Yeni Başlayan Rehberi – Zıplama Rampaları
Bu Yazıyı Puanlayın

Zıplama rampaları (jump pads) özellikle Pokémon Unite oyununda özellikle orta koridor oyuncuları için oldukça önemlidir. Bu rampalar sayesinde harita boyunca daha hızlı dolaşabilir, koridorlara baskınlar atabilir veya rakiplerinizden kaçabilirsiniz. Aynı zamanda belli bir süre sonunda açılan süper zıplama rampası (super jump pad) ile alt ve üst koridor oyuncuları da rampalardan üst düzeyde yararlanmaya başlayabilir.

Süper zıplama rampası nedir, ne zaman açılır

Süper zıplama rampası oyununun 5 dakikadan sonra (quick battles için 2.5 dakikadan sonra) açılır. Base girişinde bulunan bu rampalar sayesinde üç koridora da hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Ayrıca atlama ile birlikte alan etkili saldırı yaptığımız için rakiplerin takımınıza gol atmasını da önleyebilirsiniz.

görsel: game8.co

Süper zıplama tahtasını kullanmak için yapmanız gereken oldukça basit. Üzerine gidip kısa süre bekledikten sonra süper zıplama rampası etkinleşecektir. Etkileşen rampa ile birlikte ekranınızda yeni bir tuş belirecek. Bu tuşa basarak gitmek istediğiniz yeri gösteren haritayı aktifleştirebilirsiniz. Ardından gitmek istediğiniz yere tıklayarak zıplayışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Basit zıplama rampaları nedir, nerelerde bulunurlar

Basit zıplama rampaları her zaman harita üzerinde bulunurlar. Her tarafta 2 tane bulunmak üzere toplam 4 tanedirler. Bu rampaları kullanarak rakibin bölgesinden daha hızlı kaçabilir veya orta bölgeye çok hızlı bir şekilde toplanabilirsiniz.

görsel: game8.co
  • Bu yazımızın da sonuna geldik. Soru ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.
  • Tüm Pokémon Unite yazılarımız için buraya tıklayın.
  • Tüm rehber yazılarımız için buraya tıklayın.

Pokémon Unite İçin Anahtar Kelimeler Listesi: apk, pc, ne zaman çıkacak, tier list, mobile release date, release date, ranks, android, indir, android release date, all, apk android download, android çıkış tarihi, android apk, the , what is a license, block a goal , a moba, how to delete a account, best, builds, beta, best items, beta apk, bluestacks, characters, çıkış tarihi, çıkış, download, discord, download pc, discord türkiye, db, download apk, donanımhaber, ekşi, emulator, en güçlü karakter, en iyi, erken erişim, emulator pc, eshop, nintendo eshop, e sport, for pc, fiyat, fair play points, for android, forum, fandom, full apk, first license, google play, gameplay, guide, g&k , held items, hile, hack, heroes, held items tier list, high ping, how to get battle items, huawei, i phone, i hate , ios, items, indir pc, ios release date, item tier list, inceleme, ios download,  in, ranks in , rank in , characters in , items in , s in , ranked in , jungle, junglers, jp, japan, jungle route, japanese twitter, japanese beta, kaç gb, karakterleri, keyboard and mouse, leagues, login error, lag, league, license, l+r not working, mobile ne zaman çıkacak, meta, metacritic, mod apk, nasıl indirilir, ne zaman çıkacak mobil, new, nasıl oynanır, nintendo, ne zaman çıkacak türkiye,  oyna, on pc, oynanış, oyun indir club, on mobile, obb, op, on play store, list of characters, release of , price of , cost of , size of , ranks of ,  unity developer, future of , ön kayıt, pc download, patch notes, play store, pay to win,  list, reddit, release date mobile, ranked, rehber, release, release date android, reddit tier list, reddit pay to win, reddit p2w, reddit release date, reddit ranked, reddit items, reddit builds, reddit tier list, sistem gereksinimleri, switch, steam, system requirements, s tier , s rank , s tier reddit, s tier items, s tier builds, türkiye, twitter, türkçe, tier list reddit, telefona ne zaman çıkacak, upcoming, update,  license, uptodown, update patch notes, upcoming characters, upgrade items, can u play on pc, can u play with friends, vpn, voice chat, video, vs league of legends, yükle, youtube, yorum, youtube gameplay, your account authorization has expired, youtube

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments