Pokémon Unite: Yeni Başlayan Rehberi – Unite Move Nedir, Nasıl Kullanılır

Pokémon Unite: Yeni Başlayan Rehberi – Unite Move Nedir, Nasıl Kullanılır
Bu Yazıyı Puanlayın

Pokémon Unite oyununda Unite Move en kısa tabirle sizin en güçlü yeteneğinizdir. Diğer moba oyunlarında ulti, ultimate tarzı isimler de almaktadır. Bu yeteneği doğru zamanda kullanmak oyunun yönünü değiştirebilir.

görsel: game8.co

Unite Move ne zaman açılır: Unite Move’un açılma seviyesi her pokémon için aynı değildir ancak temel olarak 8-10 level’lerde açılmaktadır. Her pokémon farklı bir Unite Move’a sahiptir ve savaşa büyük etkileri bulunur.

Unite Move kullanmak ekstra ortak özellikler sağlar: bu özellikler tüm pokémon’lar için ortaktır. Unite Move’u kullandıktan sonraki 5 saniyede bitecek şekilde saldırı hızı bonusu, hareket hızı bonusu ve kalkan kazanırsınız.

Unite Move bekleme süresi nasıl azaltılır

  • Vahşi pokémon’ları yenerek (%4)
  • Gol atarak (%12)
  • Öldürüldüğünde (%10)
  • Held Item kullanarak (Energy Amplifier: %0.4 ile %6 arası)
  • Yanlışlıkla ilüzyonlara Unite Move attığınızda (%50, tüm yetenekler için bu geçerli değildir. Alan etkili yeteneklerde bu özellik çalışmaz)

Unite Move ne zaman kullanılmalıdır

Unite Move yeteneğinizi kullanmanız için en önemli iki pozisyon bulunur. Bunlardan birincisi koridor aşamasında takım savaşlarında diğeri ise Zapdos gibi boss’lar için rakiple karşılaşırken.

Bu iki pozisyon için Unite Move yeteneğinizi saklamanız daha iyi olacaktır. Böylece kötü giden bir karşılaşmayı bile çevirebilirsiniz.

  • Bu yazımızın da sonuna geldik. Soru ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.
  • Tüm Pokémon Unite yazılarımız için buraya tıklayın.
  • Tüm rehber yazılarımız için buraya tıklayın.
  • Pokémon Unite İçin Anahtar Kelimeler Listesi:

apk, pc, ne zaman çıkacak, tier list, mobile release date, release date, ranks, android, indir, android release date, all, apk android download, android çıkış tarihi, android apk, the , what is a license, block a goal , a moba, how to delete a account, best, builds, beta, best items, beta apk, bluestacks, characters, çıkış tarihi, çıkış, download, discord, download pc, discord türkiye, db, download apk, donanımhaber, ekşi, emulator, en güçlü karakter, en iyi, erken erişim, emulator pc, eshop, nintendo eshop, e sport, for pc, fiyat, fair play points, for android, forum, fandom, full apk, first license, google play, gameplay, guide, g&k , held items, hile, hack, heroes, held items tier list, high ping, how to get battle items, huawei, i phone, i hate , ios, items, indir pc, ios release date, item tier list, inceleme, ios download,  in, ranks in , rank in , characters in , items in , s in , ranked in , jungle, junglers, jp, japan, jungle route, japanese twitter, japanese beta, kaç gb, karakterleri, keyboard and mouse, leagues, login error, lag, league, license, l+r not working, mobile ne zaman çıkacak, meta, metacritic, mod apk, nasıl indirilir, ne zaman çıkacak mobil, new, nasıl oynanır, nintendo, ne zaman çıkacak türkiye,  oyna, on pc, oynanış, oyun indir club, on mobile, obb, op, on play store, list of characters, release of , price of , cost of , size of , ranks of ,  unity developer, future of , ön kayıt, pc download, patch notes, play store, pay to win,  list, reddit, release date mobile, ranked, rehber, release, release date android, reddit tier list, reddit pay to win, reddit p2w, reddit release date, reddit ranked, reddit items, reddit builds, reddit tier list, sistem gereksinimleri, switch, steam, system requirements, s tier , s rank , s tier reddit, s tier items, s tier builds, türkiye, twitter, türkçe, tier list reddit, telefona ne zaman çıkacak, upcoming, update,  license, uptodown, update patch notes, upcoming characters, upgrade items, can u play on pc, can u play with friends, vpn, voice chat, video, vs league of legends, yükle, youtube, yorum, youtube gameplay, your account authorization has expired, youtube

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments