Pokémon Unite: Yeni Başlayan Rehberi – Meyveler (Berry) ve Etkileri

Pokémon Unite: Yeni Başlayan Rehberi – Meyveler (Berry) ve Etkileri
Bu Yazıyı Puanlayın

Pokémon Unite oyununda iki farklı Berry (Meyve – Küçük, sulu ve taneli meyve) bulunmaktadır. Bunlar farklı etkilere sahiptir ve farklı yerlerde bulunur. Rolünüze göre oldukça önemli bir etkisi olan bu meyveleri kullanmak sizi zafere götürebilir. Tüm meyveleri üzerinden geçerek tüketebilirsiniz.

Sitrus Berry (Sarı Meyve)

görseller: game8.co

Etkisi: 1500 can yeniler.

Koridor oyuncuları için önemli olan bu beriler ilk gol alanlarının arkasında bulunur. Her koridorun her tarafından ikişer tane olmak üzere toplam 8 tane bulunur.

Remoat Stadium (Standart) Konumu

İlk defa 9:30’da ortaya çıkar ve arkasında bulunduğu gol alanı yok olmadığı sürece her 40 saniyede bir yeniden ortaya çıkar. Eğer gol alanı yok edilirse, yok olur.

Mer Stadium (Quick) Konumu

İlk defa 4:30’da ortaya çıkar ve arkasında bulunduğu gol alanı yok olmadığı sürece her 15 saniyede bir yeniden ortaya çıkar. Eğer gol alanı yok edilirse, yok olur.

Salac Berry (YeşilMeyve)

Etkisi: 3 saniye boyunca hareket hızı kazandırır.

Ormancı karakterler için orman içi hareket hızını artıran bir meyvedir. Bu meyve sayesinde hızlı baskın atma olanağı kazanır. Standart stadyumda iki, Quick Match stadyumunda dört adet bulunur.

Remoat Stadium (Standart) Konumu

İlk defa 9:00’da ortaya çıkar 60 saniyede bir yeniden ortaya çıkar.

Mer Stadium (Quick) Konumu

İlk defa 4:30’da ortaya çıkar 20 saniyede bir yeniden ortaya çıkar.

  • Bu yazımızın da sonuna geldik. Soru ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.
  • Tüm Pokémon Unite yazılarımız için buraya tıklayın.
  • Tüm rehber yazılarımız için buraya tıklayın.

Pokémon Unite İçin Anahtar Kelimeler Listesi: apk, pc, ne zaman çıkacak, tier list, mobile release date, release date, ranks, android, indir, android release date, all, apk android download, android çıkış tarihi, android apk, the , what is a license, block a goal , a moba, how to delete a account, best, builds, beta, best items, beta apk, bluestacks, characters, çıkış tarihi, çıkış, download, discord, download pc, discord türkiye, db, download apk, donanımhaber, ekşi, emulator, en güçlü karakter, en iyi, erken erişim, emulator pc, eshop, nintendo eshop, e sport, for pc, fiyat, fair play points, for android, forum, fandom, full apk, first license, google play, gameplay, guide, g&k , held items, hile, hack, heroes, held items tier list, high ping, how to get battle items, huawei, i phone, i hate , ios, items, indir pc, ios release date, item tier list, inceleme, ios download,  in, ranks in , rank in , characters in , items in , s in , ranked in , jungle, junglers, jp, japan, jungle route, japanese twitter, japanese beta, kaç gb, karakterleri, keyboard and mouse, leagues, login error, lag, league, license, l+r not working, mobile ne zaman çıkacak, meta, metacritic, mod apk, nasıl indirilir, ne zaman çıkacak mobil, new, nasıl oynanır, nintendo, ne zaman çıkacak türkiye,  oyna, on pc, oynanış, oyun indir club, on mobile, obb, op, on play store, list of characters, release of , price of , cost of , size of , ranks of ,  unity developer, future of , ön kayıt, pc download, patch notes, play store, pay to win,  list, reddit, release date mobile, ranked, rehber, release, release date android, reddit tier list, reddit pay to win, reddit p2w, reddit release date, reddit ranked, reddit items, reddit builds, reddit tier list, sistem gereksinimleri, switch, steam, system requirements, s tier , s rank , s tier reddit, s tier items, s tier builds, türkiye, twitter, türkçe, tier list reddit, telefona ne zaman çıkacak, upcoming, update,  license, uptodown, update patch notes, upcoming characters, upgrade items, can u play on pc, can u play with friends, vpn, voice chat, video, vs league of legends, yükle, youtube, yorum, youtube gameplay, your account authorization has expired, youtube

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments