Pokémon Unite: Yeni Başlayan Rehberi – Boosted Attack Nedir, Nasıl Kullanılır

Pokémon Unite: Yeni Başlayan Rehberi – Boosted Attack Nedir, Nasıl Kullanılır
Bu Yazıyı Puanlayın

Pokémon Unite oyununda özellikle yeni başlayanlar için çok fazla dikkatten kaçtığı için Boosted Attack (güçlendirilmiş saldırı) konusundan bahsetmek gerek. Kısaca birkaç düz vuruştan sonra gerçekleşen Boosted Attack rakiple olan çatışmalarda oldukça önemli.

Boosted Attack birkaç düz vuruştan sonra gerçekleşir ve her pokémon için farklıdır. Hatta bazı pokémon’lar durum etkileri uygulayabilir. Ayrıca Hedef olmadan yapılan düz vuruşlar da Boosted Attack’ları tetikler ancak 4 saniye çatışma dışı kalmak düz vuruşları sıfırlayacağı için boş kaldığınız her an yapmak doğru değildir.

görsel: game8.co

Oyun içinde boosted attack’ınızın ne zaman geleceğini bilmiyorsanız bunun için bir bar da bulunuyor. Ancak ayarlar (settings) kısmından aktif etmeniz gerektiğini unutmayın. Ardından oyun içinde can barınızın altında yeni bir bar görülecek ve bar sarı parladığında boosted attack’ınızın aktif olduğu anlamına gelecektir.

görsel: game8.co

Birçok pokémon her üç saldırısında bir boosted attack kullanırken bazılarında bu durum farklıdır. Farklı olan pokémon’lar bu güncelleme itibari ile şu şekilde:

  • Garchomp: her beş saldırıda bir.
  • Charizard: her saldırısı devamlıdır, boosted olmaz.
  • Blissey: saldırı yaparak değil, zamanla dolar.

Son olarak Boosted Attack’lar farklı etkiler sağlar. Bunların gruplaması ise şu şekilde:

  • Ek hasar gücü sağlayanlar: Zeraora, Wigglytuff, Venusaur, Talonflame, Sylveon, Mr. Mime, Mamoswine, Machamp, Lucario, Greedent, Gengar, Garchomp, Cramorant, Cinderace, Charizard, Blissey
  • Hareket hızı azaltma sağlayanlar: Snorlax, Slowbro, Greninja, Eldegoss, Crustle, Blastoise, Alolan Ninetales
  • Defans azaltma sağlayanlar: Gardevoir, Absol
  • Bu yazımızın da sonuna geldik. Soru ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.
  • Tüm Pokémon Unite yazılarımız için buraya tıklayın.
  • Tüm rehber yazılarımız için buraya tıklayın.

Pokémon Unite İçin Anahtar Kelimeler Listesi: apk, pc, ne zaman çıkacak, tier list, mobile release date, release date, ranks, android, indir, android release date, all, apk android download, android çıkış tarihi, android apk, the , what is a license, block a goal , a moba, how to delete a account, best, builds, beta, best items, beta apk, bluestacks, characters, çıkış tarihi, çıkış, download, discord, download pc, discord türkiye, db, download apk, donanımhaber, ekşi, emulator, en güçlü karakter, en iyi, erken erişim, emulator pc, eshop, nintendo eshop, e sport, for pc, fiyat, fair play points, for android, forum, fandom, full apk, first license, google play, gameplay, guide, g&k , held items, hile, hack, heroes, held items tier list, high ping, how to get battle items, huawei, i phone, i hate , ios, items, indir pc, ios release date, item tier list, inceleme, ios download,  in, ranks in , rank in , characters in , items in , s in , ranked in , jungle, junglers, jp, japan, jungle route, japanese twitter, japanese beta, kaç gb, karakterleri, keyboard and mouse, leagues, login error, lag, league, license, l+r not working, mobile ne zaman çıkacak, meta, metacritic, mod apk, nasıl indirilir, ne zaman çıkacak mobil, new, nasıl oynanır, nintendo, ne zaman çıkacak türkiye,  oyna, on pc, oynanış, oyun indir club, on mobile, obb, op, on play store, list of characters, release of , price of , cost of , size of , ranks of ,  unity developer, future of , ön kayıt, pc download, patch notes, play store, pay to win,  list, reddit, release date mobile, ranked, rehber, release, release date android, reddit tier list, reddit pay to win, reddit p2w, reddit release date, reddit ranked, reddit items, reddit builds, reddit tier list, sistem gereksinimleri, switch, steam, system requirements, s tier , s rank , s tier reddit, s tier items, s tier builds, türkiye, twitter, türkçe, tier list reddit, telefona ne zaman çıkacak, upcoming, update,  license, uptodown, update patch notes, upcoming characters, upgrade items, can u play on pc, can u play with friends, vpn, voice chat, video, vs league of legends, yükle, youtube, yorum, youtube gameplay, your account authorization has expired, youtube

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments