Pokémon Unite Platformlar Arası Oynanıyor mu?

Pokémon Unite Platformlar Arası Oynanıyor mu?
Bu Yazıyı Puanlayın

Pokémon Unite temelde bir Pokémon MOBA oyununda 5’er kişilik takımların karşılaştığı kendine has içerikleriyle düzenlenmiş yeni bir oyun. Oyun hem Nintendo Switch hem de mobil cihazlarda piyasaya sürüldüğünden platformlar arası oynamak mümkün mü sorusu akıllara geliyor. Özetle Nintendo’dan oynayan arkadaşımızla mobil üzerinden ya da farklı işletim sistemi mobil cihazlar arasında oynayabilmek mümkün mü?

Oyun, Temmuz 2021’de Nintendo Switch’te piyasaya sürüldü ve Eylül ayında mobil cihazlara ulaştı. Pokémon Unite, çapraz oynamayı destekler ve Switch ve iOS/Android’deki oyuncular birbirleriyle oynayabilir. Takımlar, çeşitli cihazlardan oluşan kişilerden oluşabilir

Pokemon Unite, çapraz platform desteğinin yanı sıra, oyuncuların tek bir hesapta birden fazla cihazda oynayabileceği ve tüm öğelerinin orada olacağı çapraz ilerleme özelliğine de sahiptir. Platformlar arasında seyahat etmeyecek tek şey, oyundaki bir tür premium para birimi olan Gems.

Pokemon Unite oyununda Moba tarzı bir haritada savaşacak, birbirinize karşı puan kazanmak için yarışacaksınız. seviye atlayabilir, yeni yetenekler elde edebilir ve hatta gelişebilirsiniz. Her Pokémon için oluşturabileceğiniz çeşitli farklı yapılar olacak. Pokémon ayrıca bir savaşı gerçekten lehinize çevirebilecek güçlü yetenekler olan özel Unite Moves’a erişebilecek. Oyun, ekip çalışmasına ve grup olarak birlikte oynamaya odaklanacaksınız.

Yazımızın sonuna geldik. Daha çok Pokémon Unite yazısında görüşmek üzere.

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments