Pokémon Unite: Karakter Görünüşü Nasıl Değiştirilir

Pokémon Unite: Karakter Görünüşü Nasıl Değiştirilir
Bu Yazıyı Puanlayın

Pokémon Unite oyununda lobide görünen bir karakterimiz bulunuyor ve bu karakterimizi istediğimiz gibi kişiselleştirmek tamamen bize kalmış. Elbette markette satılan kıyafet çeşitliliği bunu sınırlasa da istediğiniz karakter olabilirsiniz. Sonuçta oyun içine bir etkisi bulunmuyor.

Öncelikle oyun başında seçmeniz gereken bazı kalıcı görünüşleriniz var. Bu görünüşleri oyuna başlar başlamaz seçiyoruz. Kalıcı görünüşleriz en temelinde iki tane. Bunlar deri renginiz ve cinsiyetiniz. Oyunun geri kalanında bu görünüşlerinizi değiştiremezsiniz.

görsel: game8.co

Ardından göz şekliniz, saç şekliniz, saç renginiz ve kıyafetinizi seçmeniz gerekir. Bu görünüşleri oyunun geri kalanında da değiştirebilirsiniz. Bu nedenle istediğiniz şekli seçin.

görsel: game8.co

Artık oyuna başladınız, şimdiye kadar pek bir seçeneğinizin yoktu. En azından kıyafet olarak bu değişecek. İstediğiniz kıyafeti ekranınızda bulunan alışveriş arabası düğmesine tıkladıktan sonra satın alabilirsiniz

Karakter kişiselleştirme: Yüz Özellikleri

Profilinize tıklayarak ana menüye (main menu) gelin. Closet seçeneğine tıklayın. Ardından ekranınızda yanında ışıltılar bulunan bir yüz sembollü düğme çıkacak. Bu düğmeye tıklayın.

Bu ekranda genel yüz özelliklerinizi düzenleyebilirsiniz. Sırası ile surat ifadeniz, göz renginiz, saç şekliniz ve saç renginiz değiştirebileceğiniz özellikler arasındadır.

Ancak resimden de görebileceğiniz gibi yapacağınız her türlü değişiklik oyun içi para ile ücretlendirilir. O yüzden verdiğiniz karardan emin olmaya çalışın. Yaptığınız seçimlerden emin olduktan sonra Confirm, ardından Obtain seçeneklerine tıklayarak karakterinizin yüz özelliklerini değiştirebilirsiniz.

Karakter kişiselleştirme: Kıyafetler

Profilinize tıklayarak ana menüye (main menu) gelin. Closet seçeneğine tıklayın. Burada 10 farkı kıyafet seçeneği bulunmaktadır. Bunlar:

 • Kıyafet setleri (Aşağıda bulunan seçeneklerin birçoğunu aynı anda içeren set)
 • Şapkalar
 • Kıyafetler (Vücut + bacaklar)
 • Ceketler
 • Tişörtler (İç vücut kıyafetleri veya vücut kıyafet toplu setleri)
 • Pantolonlar (ve Şortlar)
 • Çoraplar
 • Ayakkabılar
 • Çantalar
 • Eldivenler

Bu menü içinde istediğiniz değişikliği yaptıktan sonra sadece çıkmanız yeterlidir. Yaptığınız kıyafet değişiklikleri otomatik olarak kayıt edilecektir. Eğer değişiklik yapacak kadar kıyafetiniz yoksa görevlerden kıyafet kazanabilir veya marketten yeni kıyafetler satın alabilirsiniz.

 • Bu yazımızın da sonuna geldik. Soru ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.
 • Tüm Pokémon Unite yazılarımız için buraya tıklayın.
 • Tüm rehber yazılarımız için buraya tıklayın.

Pokémon Unite İçin Anahtar Kelimeler Listesi: apk, pc, ne zaman çıkacak, tier list, mobile release date, release date, ranks, android, indir, android release date, all, apk android download, android çıkış tarihi, android apk, the , what is a license, block a goal , a moba, how to delete a account, best, builds, beta, best items, beta apk, bluestacks, characters, çıkış tarihi, çıkış, download, discord, download pc, discord türkiye, db, download apk, donanımhaber, ekşi, emulator, en güçlü karakter, en iyi, erken erişim, emulator pc, eshop, nintendo eshop, e sport, for pc, fiyat, fair play points, for android, forum, fandom, full apk, first license, google play, gameplay, guide, g&k , held items, hile, hack, heroes, held items tier list, high ping, how to get battle items, huawei, i phone, i hate , ios, items, indir pc, ios release date, item tier list, inceleme, ios download,  in, ranks in , rank in , characters in , items in , s in , ranked in , jungle, junglers, jp, japan, jungle route, japanese twitter, japanese beta, kaç gb, karakterleri, keyboard and mouse, leagues, login error, lag, league, license, l+r not working, mobile ne zaman çıkacak, meta, metacritic, mod apk, nasıl indirilir, ne zaman çıkacak mobil, new, nasıl oynanır, nintendo, ne zaman çıkacak türkiye,  oyna, on pc, oynanış, oyun indir club, on mobile, obb, op, on play store, list of characters, release of , price of , cost of , size of , ranks of ,  unity developer, future of , ön kayıt, pc download, patch notes, play store, pay to win,  list, reddit, release date mobile, ranked, rehber, release, release date android, reddit tier list, reddit pay to win, reddit p2w, reddit release date, reddit ranked, reddit items, reddit builds, reddit tier list, sistem gereksinimleri, switch, steam, system requirements, s tier , s rank , s tier reddit, s tier items, s tier builds, türkiye, twitter, türkçe, tier list reddit, telefona ne zaman çıkacak, upcoming, update,  license, uptodown, update patch notes, upcoming characters, upgrade items, can u play on pc, can u play with friends, vpn, voice chat, video, vs league of legends, yükle, youtube, yorum, youtube gameplay, your account authorization has expired, youtube

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments