Pokémon Unite: Held Item Seviyesi Nasıl Artırılır

Pokémon Unite: Held Item Seviyesi Nasıl Artırılır
Bu Yazıyı Puanlayın

Pokémon Unite oyununda Held Item’ler oyun başı seçtiğiniz itemlerinizdir. Bu itemler sayesinde oyun içinde daha güçlü, daha hızlı vs. olabilirsiniz. Aynı zamanda oyun içi oyun farklılıkları da bu itemler sayesinde olur.

Bu yazıda ise Held Item levelinin nasıl artırılacağından, hangi eşyaya sahip olmanız gerektiğinden ve ne kadar bu eşyadan harcamanız gerektiğinden bahsedeceğiz.

Held Item seviyesi artırmak için öncelikle Trainer Level’iniz (Seviyeniz) 9 olmalı. Bunu oyun oynayarak yapabilirsiniz. Ardından Item Enhancer isimli birim sayesinde held item seviyelerini artırabilirsiniz.

görseller: game8.co

Item Enhancer’ı iki şekilde elde edebilirsiniz. Bunlardan birinci oyun para birimlerinden biri olan Aeos Tickets ile diğeri ise oyunda etkinlik (events) ve karşılaşmalar (challenges) sayesinde ödül olarak.

Bir diğer seviye yükseltme nesnesi ise Super Item Enhancer’dır. Bu nesne ise bir Held Item’ı anında 30 level’e (maksimum level) yükseltir. Bu eşyayı elde etmenin yolu ise şu an için sadece etkinlikler (events).

Seviye yükseltme nasıl yapılır: Profilinize tıklayın, aşağı inin ve Held Items sekmesine tıklayın. Herhangi bir Held Item’a tıklayıp Upgrade seçeneğine tıklayın.

Bir Held Item için kaç Item Enhancer gerekli:

Toplam 2587 adet item enhancer ile herhangi bir held item’ı 0 level’den 30 level’e getirebilirsiniz. Ayrıca toplam 82 tane ile 0’dan 10’a; 567 tane ile de 0’dan 20’ye getirebilirsiniz. 10-20-30 seviyeleri Held Item’lerin yeni özellik kazandığı seviyeler olduğu için bunları da bilmekte yarar var.

  • Bu yazımızın da sonuna geldik. Soru ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.
  • Tüm Pokémon Unite yazılarımız için buraya tıklayın.
  • Tüm rehber yazılarımız için buraya tıklayın.
  • Pokémon Unite İçin Anahtar Kelimeler Listesi:

apk, pc, ne zaman çıkacak, tier list, mobile release date, release date, ranks, android, indir, android release date, all, apk android download, android çıkış tarihi, android apk, the , what is a license, block a goal , a moba, how to delete a account, best, builds, beta, best items, beta apk, bluestacks, characters, çıkış tarihi, çıkış, download, discord, download pc, discord türkiye, db, download apk, donanımhaber, ekşi, emulator, en güçlü karakter, en iyi, erken erişim, emulator pc, eshop, nintendo eshop, e sport, for pc, fiyat, fair play points, for android, forum, fandom, full apk, first license, google play, gameplay, guide, g&k , held items, hile, hack, heroes, held items tier list, high ping, how to get battle items, huawei, i phone, i hate , ios, items, indir pc, ios release date, item tier list, inceleme, ios download,  in, ranks in , rank in , characters in , items in , s in , ranked in , jungle, junglers, jp, japan, jungle route, japanese twitter, japanese beta, kaç gb, karakterleri, keyboard and mouse, leagues, login error, lag, league, license, l+r not working, mobile ne zaman çıkacak, meta, metacritic, mod apk, nasıl indirilir, ne zaman çıkacak mobil, new, nasıl oynanır, nintendo, ne zaman çıkacak türkiye,  oyna, on pc, oynanış, oyun indir club, on mobile, obb, op, on play store, list of characters, release of , price of , cost of , size of , ranks of ,  unity developer, future of , ön kayıt, pc download, patch notes, play store, pay to win,  list, reddit, release date mobile, ranked, rehber, release, release date android, reddit tier list, reddit pay to win, reddit p2w, reddit release date, reddit ranked, reddit items, reddit builds, reddit tier list, sistem gereksinimleri, switch, steam, system requirements, s tier , s rank , s tier reddit, s tier items, s tier builds, türkiye, twitter, türkçe, tier list reddit, telefona ne zaman çıkacak, upcoming, update,  license, uptodown, update patch notes, upcoming characters, upgrade items, can u play on pc, can u play with friends, vpn, voice chat, video, vs league of legends, yükle, youtube, yorum, youtube gameplay, your account authorization has expired, youtube

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments