Pokémon Unite: 8 Ücretsiz Karakter ve Nasıl Alınırlar

Pokémon Unite: 8 Ücretsiz Karakter ve Nasıl Alınırlar
9/10 - (1 vote)

Pokémon’un mobil MOBA oyununda şu an için 8 ücretsiz karakter bulunuyor. Bunlar: Alolan Ninetales, Cinderace, Crustle, Greninja, Pikachu, Slowbro, Venusaur, Zeraora. Peki bu karakterleri nasıl ücretsiz bir şekilde elde edebilirsiniz.

Alolan Ninetales

14 günlük giriş ödülünün 2.si. Yani kısaca Pokémon Unite’a giriş yaptığınız 2. gün bu pokémon’u “14-Day Welcome Gifts” kısmından alabilirsiniz.

Cinderace

14 günlük giriş ödülünün 8.si. Yani kısaca Pokémon Unite’a giriş yaptığınız 8. gün bu pokémon’u “14-Day Welcome Gifts” kısmından alabilirsiniz.

Crustle

Beginner Challenge (Yeni başlayan mücadelesi) serisinde 7. gün açılan görevlerinin tamamını tamamlarsanız aynı menü üzerinden Crustle’ı hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Greninja

14 günlük giriş ödülünün 14.sü. Yani kısaca Pokémon Unite’a giriş yaptığınız 14. gün bu pokémon’u “14-Day Welcome Gifts” kısmından alabilirsiniz.

Pikachu

Oyuna başlayıp tutorial (eğitim) görevlerini bitirdikten sonra “Preregistration Campaign” etkinliği sayfasından alabilirsiniz.

Slowbro

Level Up (seviye atlama) hediyesi olarak 2. seviyede verilmektedir. Seviye atlamak için oyun oynamanız yeterlidir. Ardından seviyenizin yanında bulunan sayfadan karakteri hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Venusaur

Level Up (seviye atlama) hediyesi olarak 5. seviyede verilmektedir. Seviye atlamak için oyun oynamanız yeterlidir. Ardından seviyenizin yanında bulunan sayfadan karakteri hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Zeraora

Zeraora Mission (Zeraora Görevi) kapsamında 32 maç kazanmanız gerekmektedir. 32 maç kazandıktan sonra Zeraora Mission etkinliği sayfasından hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Bu yazımızın da sonuna geldik. Soru ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Tüm Pokémon Unite yazılarımız için buraya tıklayın.

Tüm rehber yazılarımız için buraya tıklayın.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments