Ultra Unlock Part 1: Time ve Ultra Unlock Part 2: Space! | Pokemon GO

Ultra Unlock Part 1: Time ve Ultra Unlock Part 2: Space! | Pokemon GO
Bu Yazıyı Puanlayın

Pokemon GO Fest Bu yılki etkinliklerinden yeni haberler geldi. Efsanevi Pokémon Dialga ve Palkia bir sonraki Raid‘lerde kendinilerini gösterecek. Bu yılki Ultra Unlock’un 1. ve 2. Bölümlerinde sizi neler beklediğini öğrenmek için ayrıntılara geçelim.

Ultra Unlock Part 1: Time

Zamanın akışı bozuldu! Dialga beş yıldızlı Raid’lerde görünecek ve çeşitli dönemlerden Pokémon’lar daha sık görünecek. Cranidos ve Shieldon bolca karşınıza çıkacak – eğer şanslıysanız Shiny Cranidos veya Shiny Shieldon ile bile karşılaşabilirsiniz!

Ultra Unlock Part 1 Zamanı: 23 Temmuz 2021 Cuma günü saat 10:00’dan 3 Ağustos 2021 Salı günü saat 20:00’ye kadar sürecektir.

Ultra Unlock Part 1: Time İçerikleri:

 • Aşağıdaki Pokémon, 23 Temmuz 2021 Cuma günü saat 10:00’dan 6 Ağustos 2021 Cuma günü yerel saatle 10:00’a kadar baskınlarda görünecek:
 • Dialga beş yıldızlı Raid’lerde görünecek. Şanslıysanız, bir Shiny Dialga bulabilirsiniz!
 • Magneton, Aerodactyl, Porygon2 ve Golurk üç yıldızlı Raid’lerde görünecek.
 • Unown U, Cranidos, Shieldon, Bronzor ve Klink, tek yıldızlı Raid’lerde görünecek. Şanslıysanız, Shiny Unown U’yu bulabilirsiniz!
 • Aşağıdaki Pokémon vahşi doğada daha sık görünecek: Voltorb, Porygon, Omanyte, Kabuto, Baltoy, Cranidos, Shieldon ve daha fazlası. Şanslıysanız Shiny Cranidos veya Shiny Shieldon ile karşılaşabilirsiniz!
 • Aşağıdaki Pokémon 7 km Yumurtadan çıkacak: Omanyte, Kabuto, Aerodactyl, Lileep, Anorith, Cranidos ve Shieldon.
 • Belirli etkinlik temalı Pokémon’larla karşılaşmalar kazanma şansı için Süreli Araştırmayı (Special Görevler sekmesi) tamamlayın! Bu Zamanlanmış Araştırma, 23 Temmuz 2021 Cuma günü saat 10:00’dan 3 Ağustos 2021 Salı günü saat 20:00’ye kadar erişilebilir olacaktır. Etkinlik boyunca PokéStops’ta temalı görevler de olacak

Ultra Unlock Part 2: Space

Görünüşe göre alan da bozulacak ve çeşitli yerlerden Pokémon’un genellikle görünmediği yerlerde görünmesine neden olacak! Palkia’nın beş yıldızlı Raid’lerde görünmesini, Heatmor ve Durant‘in vahşi doğada görünecek. Heracross ayrıca üç yıldızlı raid’lerde ilk kez dünya çapında görünecek – eğer şanslıysanız Shiney bir Heracross ile karşılaşabilirsiniz!

Ultra Unlock Part 2: Space Zamanı: 6 Ağustos 2021 Cuma günü saat 10:00’dan 17 Ağustos 2021 Salı günü saat 20:00’ye kadar sürecektir.

Ultra Unlock Part 2: Space İçerikleri:

 • Aşağıdaki Pokémon, 6 Ağustos 2021 Cuma günü saat 10:00 ile 20 Ağustos 2021 Cuma günü yerel saatle 10:00 arasında Raid’lerde görünecek:
 • Palkia beş yıldızlı Raid’lerde görünecek. Şanslıysanız, bir Shiny Palkia bulabilirsiniz!
  Alakazam, Kangaskhan ve Heracross üç yıldızlı Raid’lerde görünecek. Şanslıysanız Shiny Kangaskhan veya Shiny Heracross bulabilirsiniz!
 • Unown U, West Sea ve East Sea Shellos, Elgyem ve Espurr tek yıldızlı Raid’lerde görünecek. Şanslıysanız, Shiny Unown U’yu bulabilirsiniz!
 • Aşağıdaki Pokémon vahşi doğada daha sık görünecek: Clefairy, Munna, Red-Striped ve Blue-Striped Basculin, Elgyem, Heatmor, Durant ve daha fazlası!
 • Aşağıdaki bölgesel özel Pokémon 7 km Yumurtadan çıkacak: Batı Denizi ve Doğu Denizi Shellos, Kırmızı Çizgili ve Mavi Çizgili Basculin, Heatmor ve Durant.
 • Belirli etkinlik temalı Pokémon’larla karşılaşmalar kazanmak için Süreli Araştırmayı tamamlayın! Bu Süreli Araştırma, 6 Ağustos 2021 Cuma günü saat 10:00’dan 17 Ağustos 2021 Salı günü saat 20:00’ye kadar erişilebilir olacaktır.Etkinlik boyunca PokéStops’ta temalı görevler olacak.

Pokemon GO Ultra Unlock Part 1: Time ve Ultra Unlock Part 2: Space! Yazımızın sonuna geldik. İleriki yazılarımızda görüşmek üzere.

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments