Pokemon GO Ultra Unlock Part 3 Tamamen Galar Bölgesiyle İlgili Olacak!

Pokemon GO Ultra Unlock Part 3 Tamamen Galar Bölgesiyle İlgili Olacak!
Bu Yazıyı Puanlayın

Pokemon GO Ultra Unlock Part 3 etkinliğinin son bölümü olan Bölüm 3: Sword ve Shield ile devam ediyor. Part 1 ve 2’nin ardından gelecek bu bölümde 2 efsanevi pokemon bizimle olacak.

Bu yılki Ultra Unlock’un son bölümünde, Galar bölgesinde iki Efsanevi Pokémon, Zacian ve Zamazenta, Hero of Many Battles formlarında yer alacak! Bunların yanında Skwovet, Greedent, Wooloo, Dubwool ve Falinks de Pokémon GO’ya gelecek. Şanslıysanız, Shiny Galarian Meowth, Shiny Galarian Farfetch’d, Shiny Galarian Weezing veya Shiny Galarian Stunfisk bile bulabilirsiniz!

Tarih ve Saat:

20 Ağustos 2021 Cuma saat 10:00’dan 31 Ağustos 2021 Salı günü saat 20:00’ye kadar sürecek.

İçerikler:

 1. Skwovet ve Wooloo vahşi doğada daha sık görünecek! Ayrıca Galarian Darumaka, Trubbish ve daha fazlasını bulmayı dört gözle bekleyebilirsiniz! Şanslıysanız, Falinks ile karşılaşabilirsiniz!
 2. Sıralanan Pokémon’lar 7 km Yumurtadan çıkacak: Galarian Meowth, Galarian Ponyta, Galarian Slowpoke, Galarian Farfetch’d, Galarian Zigzagoon, Galarian Darumaka ve Galarian Stunfisk.
 3. Şanslıysanız Shiny Galarian Meowth, Shiny Galarian Farfetch’d, Shiny Galarian Weezing veya Shiny Galarian Stunfisk ile karşılaşabilirsiniz! Bu Pokémon’lardan bazılarının etkinlik sırasında raid’lerde ne zaman görüneceğini aşağıya bakın.
 4. İlk kez Galar bölgesinde keşfedilen Pokémon’la karşılaşma şansı için etkinliğe özel Süreli Araştırmayı tamamlayın!
 5. PokéStops’tan temalı Saha Araştırması görevleri alın. Saha Araştırmasını tamamlarsanız Skwovet, Wooloo veya Falinks ile karşılaşabilirsiniz.
 6. 19 Ağustos 2021 Perşembe günü saat 15.00’ten itibaren. Galar bölgesinde görünen, üniformalar Pokémon GO’da avatar öğeleri olarak mevcut olacak! Galar bölgesindeki GYM’lerde meydan okuyan Pokémon Eğitmenleri tarafından giyilen Gym Challenger Uniform avatar öğesini ücretsiz olarak alın. Dragon-type veya Dark-type gururunuzu sergilemek istiyorsanız, dükkandan Dragon-Type Sport Uniform ve Dark-Type Sport Uniform avatar öğelerini satın alabilirsiniz.
 7. 20 Ağustos 2021 Cuma günü yerel saatle 10:00’dan itibaren etkinliğe özel Hediye çıkartmaları da mevcut olacak! Bunları mağazadan veya PokéStop çevirerek alabilirsiniz

Ek olarak, etkinliğin her haftasında farklı Pokémon’lara Raid’lerde meydan okumayı dört gözle bekleyebilirsiniz.

Ultra Unlock Part 3 1. Hafta Raid’leri:

Aşağıdaki Pokémon, 20 Ağustos 2021 Cuma günü sabah 10:00’dan 26 Ağustos 2021 Perşembe günü yerel saatle 10:00’a kadar baskınlarda görünecek.

 • Galarian Slowpoke, Galarian Farfetch’d, Unown U ve Galarian Zigzagoon, tek yıldızlı Raid’lerde görünecek. Şanslıysanız, Shiny Galarian Farfetch’d veya Shiny Unown U bulabilirsiniz!
 • Galarian Weezing, Lapras ve Falinks üç yıldızlı Raid’lerde görünecek. Şanslıysanız, Shiny Galarian Weezing bulabilirsiniz!
 • Zacian, Hero of Many Battle formunda beş yıldızlı Raid’lerde görünecek. Ayrıca 25 Ağustos 2021 Çarşamba günü saat 18:00’den itibaren Zacian’ın yer aldığı bir Raid Hour etkinliğine de göz atabilirsiniz. 19.00’a kadar Yerel zaman.
 • Mega Beedrill, Mega Raid’lerde görünecek. Zacian’a karşı Mega Beedrill avantajlı olacaktır.

2. Hafta Raid’leri:

Aşağıdaki Pokémon, 26 Ağustos 2021 Perşembe günü saat 10:00 ile 1 Eylül 2021 Çarşamba günü yerel saatle 10:00 arasında baskınlarda görünecek.

 • Galarian Meowth, Galarian Ponyta, Unown U ve Galarian Darumaka tek yıldızlı Raid’lerdeyer alacak.
 • Snorlax, Galarian Stunfisk ve Falinks üç yıldızlı Raid’lerde görünecek.
 • Zamazenta, Hero of Many Battle formunda beş yıldızlı Raid’lerde görünecek. 30 Ağustos 2021 Pazartesi günü saat 18:00-19:00 arası Zamazenta’nın yer aldığı Bonus Raid Hour’a dikkat edin
 • Mega Pidgeot, Mega Raid’lerde görünecek. Zamazenta’ya karşı Pidgeot iyi bir avantej olacaktır.

Pokemon GO Ultra Unlock Part 3 Yazımızın sonuna geldik. İleriki yazılarımızda görüşmek üzere.

Tüm Pokemon GO yazılarımız için buraya tıklayabilirsiniz

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments