Özetle Klan Rehberi | AFK Arena

Özetle Klan Rehberi | AFK Arena
10/10 - (1 vote)

Oyunda Sosyalleşmenin yanı sıra, bir loncaya katılmak size Lonca Mağazasına, Lonca Salonundaki Takım Avına ve dönemsel etkinliklere erişim sağlar.

Temel Klan bilgileri:

Bir klandayken normal günlük görevlerinizi yapmak kupa şeklinde klan aktivite puanları kazandırır. Bu puanlar ile çeşitli ödüllere sahip özel bir klan boss’u 24 saat için aktif edilebilir

Klanların çok sorumluluğu yoktur ancak yukarıda ki gibi nedenlerden aktif olmayı gerektirir. Siz de daha çok ödül ve avantaj kazanmak için lideri ve genel üyeleri aktif bir klana girmeye çalışın Normal oyununuzu oynamak dışında pek bir sorumluluğu yok klanların zaten.

Bir klandan çıktıktan sonra tekrar başka bir klana 1 saat içinde geçiş yapabilirsiniz.

500 elmas karşılığında siz de bir klan kurabilirsiniz.

Klan Mağazası

Klan mağazasında düzenli gelen klan paralarıyla çeşitli eşyalar alabilirsin. Ana seferinde ilerledikçe mağazada ki eşyalar daha iyi olacaktır. Bundan dolayı sarı eşyalardan önce paranızı harcamanıza pek gerek yok doğrusu.

Klan Takım Avı

Günde 2 defa saldırabileceğiniz ve vurduğunuz hasara göre elmasta dahil çeşitli eşya ve para ödülleri alabileceğiniz bir klan avı etkinliğidir. 2 çeşit boss vardır birisi Wrizz: Standart her gün 2 defa saldırabildiğiniz boss. İkincisi Soren: Klan aktivite puanları ile başlatılan yine 2 defa saldırma hakkınız olan boss.

Soren’in ödülleri biraz daha iyidir ve güçlendiğinizde daha çok ödül almanıza imkan verir Wrizz’e göre

Bunlara ek olarak dönem dönem gelen diğer oyuncuların kampına saldırabildiğiniz bir etkinlik olan Yağma ve Talan etkinliği mevcuttur. Klan parası kazanmak için etkili bir yoldur

Yazımızın sonuna geldik. Klan ilanlarınızı ya da düşüncelerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
tosbik
tosbik
1 yıl önce

klanımıza bekleriz id: 387316