Mağaza Rehberi – Ne Almalıyım? | AFK Arena

Mağaza Rehberi – Ne Almalıyım? | AFK Arena
10/10 - (1 vote)

Afk arena mağaza rehberi yazımızda oyundaki çeşitli mağazaları inceleyip ne almanızız daha kazançlı olacağını anlatacağım. Paranızı etkili kullanmanız için gerekli şeyleri afk arena mağaza rehberi yazımızla incelemeye geçelim:

Oyundaki mağaza çeşitleri: Mağaza, klan mağazası, labirent mağazası, rakip mağazası, kışladır. Ayrılmalarındaki ana sebep farklı para birimleri kullanıyor olmaları. Oyundaki farklı alanlardan kazandığınız farklı paralar için farklı mağazalar. Ortak para birimi tabi ki de elmas. Tek tek incelememize geçelim

1) Mağaza

Şehir merkezinde olan mağaza da bir çok alanda kullandığımız altın para kullanırız. Başlarda ekipman için kullanmanızı tavsiye etmem çünkü seferde seviyeniz arttıkça size sunduğu ekipmanlar güzelleşecek. Sarıdan itibaren ihtiyacınız olan ekipmanları almaya başlayabilirsiniz ama benim önerim kahraman seviyelerini yükseltmek için kahraman özü almanız. 24 saatte bir yenilenir mağaza.

2) Klan Mağazası

Klan mağazasında klan etkinliklerinizden özellikle de klan avından elde edebildiğiniz parayı kullanılır. Görselde de gördüğünüz gibi kırmızı ekipmanlar gelene kadar biriktirmenizi öneririm. Kırmızı ekipmanlardan itibaren alabilirsiniz. Ekipmanlar sadece gelir ve elmasta kullanılmaz bu mağazada. Bu parayı dimensional kahraman parçası almak içinde saklayabilirsiniz.

Dimensional kahraman özetle dönemsel gelen ve dış dünyalardan örneğin anime ya da başka oyunlardan gelen kahramanlardır. Çok yüksek paralar gerektiğinden genelde pek para saklanmaz ama sevdiğiniz bir crossover için neden olmasın.

3) Labirent Mağazası

2 günde bir yapabildiğiniz labirent üzerinden elde ettiğiniz labirent paralarıyla alışveriş yapabildiğiniz mağaza. 45.000 biriktirip ihtiyacınız olan ve aşamasını yükseltmeye yaklaştığınız kahramanı almanızı tavsiye ederim. He ay yenilenir. Bütçenize göre ayda iki kahraman bile alabilirsiniz. Wu kong elde etmek için güzel bir mağazadır. Kahramanlar her ay aynıdır. Dimensional kahraman parçası içinde saklayabilirsiniz.

4) Rakip Mağazası

Efsaneler arenasından derecenize göre saatlik elde ettiğiniz parayla harcama yapılan mağazadır. 8000’e yem kahraman güzel fiyat ancak ben yine ihtiyaç olan kahramana öncelik verilmesinden yanayım. Lükse kaçıp 250.000 fiyatlık ve performansı iyi olan iki kahramanı da şimdiden biriktirmeye başlayabilirsiniz ama çok uzun vadeli bir yatırım olur uyarayım. Dimensional kahraman parçası içinde saklayabilirsiniz.

5) Kışla

Başarısızlıklarınızın kazanca dönüştüğü mağazadır kışla. Kahraman açtığınızda yeşil kahramanları otomatik emekli edersiniz ve bu parayı kazanırsınız. Yeşil kahraman paraları birikir ve mor kahraman bile alabilirsiniz. 4800’lük dışında diğerlerini alabilirsiniz benim önerim.

AFK Arena kahraman yükseltme Yazımızın sonuna geldik. Düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Afk arena Türkçe rehber, Kılavuzlar:

  • Tüm AFK Arena Yazılarımız için buraya tıklayın
  • Tüm Rehberlerimiz için buraya Tıklayın
Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments