Çınlayan Kristal Rehberi | AFK Arena

Çınlayan Kristal Rehberi | AFK Arena
10/10 - (1 vote)

Çınlayan kristal ile ana ekibiniz dışında kalan kahramanlarında seviyelerini yükseltmeye malzeme vermeden yükseltebilirsiniz. Bu yazımızda özetle çınlayan kristali nasıl kullanıp tüm kahramanlarınızı yüksek seviye yapabileceğinizi anlatacağım.

Çınlayan kristalde en yüksek seviyeli 5 kahramanınız baş köşede duracaktır ve sizin aşağıdaki bölmeler için seçtiğiniz kahramanları otomatik olarak sizin 5 kişilik ekibinizde ki en düşük seviyeli kişiye eşitler.

Resimde hizmetçi kızımız 132. seviye ve aşağıdaki kahramanlar normalde 1. seviye olmalarına rağmen onlarda 132. seviyeye ücretsiz geçiyorlar ancak bu durum onlar burada kaldığı sürece geçerli.

Çınlayan Kristal ile Kahraman Seviye Yükseltmesi Nasıl Kullanılmalı

Aşamasını yani çerçevesini yükseltebildiğiniz kahramanlarla 5 kişilik ekibinizi kurun ve bunları hep benzer seviyede yükseltin. Yani seviye atlatırken birini beş atlatmak yerine beşini bir seviye atlatın ki çınlayan kristal kahramanlarınızda düzenli yükselsin.

İleride ana ekibinizde seviyesi çerçevesinden dolayı artamayacak bir kahramanınız olduğunda eğer başka bir kahramanınız ondan daha iyi çerçeveli ise kahramanınızın seviyesini sıfırlayıp daha yüksek aşamalı kahramandan devam etmeniz daha akıllıca olur. Bu sayede morda kalsa bile kahramanlarınız 200’lü seviyeleri görebilecek.

Çınlayan Kristal Slot/Kilit Açma

Daha fazla kahraman için yeri elmasla da açabiliyorsunuz ama bence durun bekleyin. AFK ödüllerinden bile gelen sarı bir parayla bunları zamanla açabiliyorsunuz. Yukarıdaki görsel bir haftalık örneğin. Zamanla daha da fazla açabileceğinizden elmaslarınızı buraya harcamayın derim.

Bunlara ek olarak bir kahramanı çıkardığınızda yenisini onun yerine koyabilmeniz için 24 sat geçmesi gerekli yani seri şekilde değiştiremiyorsunuz aşağıda ki kahramanlarınızı.

Yazımızın sonuna geldik. Düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

  • Tüm AFK Arena Yazılarımız için buraya tıklayın
  • Tüm Rehberlerimiz için buraya Tıklayın
Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments