Afk Arena Kahraman Yükseltme Rehberi

Afk Arena Kahraman Yükseltme Rehberi
Bu Yazıyı Puanlayın

Afk arena kahraman yükseltme için çeşitli aşamalar sunar. Sarı, kırmızı ve beyaz çerçeveler her grup kahramanda nasıl elde edilir bu rehberimizde bunu anlatacağız.

Yem Kahramanlar

Efsanevi kademe kahramanlar yani özünde mavi çerçeveli olan kahramanlar yem kahramanlardır. Onlara yem dememizin sebebi bunları özünde mor çerçeveli olan yükseltilmiş kademe kahramanları yükseltmek için kullanmamızdır. Uzun vade de yüzlerce yem kahramana ihtiyacınız olacağından mavi çerçeveli kahraman aldığınızda üzülmenize gerek yok.

örnek kutu açılımı

Bu kahramanlar en fazla sarı çentikli çerçeve 160. seviyeye ulaşabilirler ve bu yem görevleri yeterli olacaktır. Yine de iyi yem kahraman var mı? Kim iyi kim değil derseniz: 160 seviyelere kadar Mirael ve Saveas güvenilir kahramanlar olacaklardır.

Bu kahramanları yem olarak kullanabilmeniz için 18 tane aynı türden yem kahraman gerekmektedir. Aşağıdaki görsellerden detaylı şekilde aşamaları görebilirsiniz:

yükseltme tapınağı

Özetle mavi çerçeveli yem kahramanlarımızı mor çentikli çerçeve yapıp özünde mor olan kahramanlara yem ediyoruz. Daha da öte seviyede mavi yem kahramanlarımızı sarı çentikli çerçeveye kadar çıkarıyoruz ve özünde mor olan sarı çentikli harika kahramanımızı üst seviye olan kırmızı çerçeveye çıkarıyoruz. Şimdi özünde mor seviye yükseltilmiş kademe kahramanlara bakalım:

Afk Arena Kahraman Yükseltme Nasıl Yapılır:

Beyaz ve Kırmızı kahraman nasıl yapılır? Yem kahramanlarda temel kahraman yükseltmeyi anlattık şimdi asıl mor yükseltilmiş kademe kahramanları nasıl geliştirirsiniz görmek için aşağıdaki görsele bakmanız yeterli:

görsel: afkarena.net

Bir kahramanı en yüksek aşaması olan beyaz aşamaya geçmek için o kahramanın aynısından en az 8 adet bulmanız gerekmektedir. O yüzden başlangıçta şansınız size hangi kahramandan bolca veriyorsa ondan ilerlemenizde fayda var.

Kırmızı (Mythic) aşama karamanlar ekstra önemlidir çünkü bir geliştirme daha açarsınız kahramanınız için. Bu geliştirme kahramanınızın tüm puanlarını arttırmanıza yardımcı olan 6. eşya kutucuğudur. Kırmızı aşama için mor kahramanınızdan 4 adet gerekmektedir en az.

Yükseltilmiş kademe kahramanımı yem olarak kullanabilir miyim?

Bazen çok cazip görünse de hiç önermiyorum. Çınlayan kristal sayesinde her kahraman seviyesi yükseltilip belli maceralarda kullanılabilir. Zamanla belki yem olarak kullandığınız kahraman beyaza gidecek kadar çok çıkabilir size. Zamanla kahraman güç dengeleri değişebilir. Bu gibi sebeplerden pek önermiyorum bu kahramanları yem olarak kullanmanızı. Ama kullanacaksanız da bir tier listesine bakarak kötü bir kahramanı kullandığınızdan emin olun.

Hipojenler ve Göksel Varlıklar Yükseltme:

görsel: afkarena.net

Hipojenler ve Göksel Varlıklar en zor yükseltilen kahramanlardır çünkü sürekli kendinden isterler ve kendilerini bulmak düşük şans oranlarına sahiptir. Bir tane bile bulursanız tebrikler. Çınlayan kristal ile seviyesini yükseltmeniz daha mantıklı olacaktır başlarda çerçeve geliştirmeyi fazla ummayın.

Boyutsal (Dimensional) Kahraman Yükseltme:

Her Boyutsal kahraman görselde ki gibi bir mor yükseltilmiş kademe kahramana bağlanır ve artık sanki oymuş gibi o kahramanla gelişir. Yine yukarıdaki resim için Joker kahramanı geliştirmelerde kuzu kahramanı sayılacak ve onla geliştirilecek normal bir biçimde.

AFK Arena kahraman yükseltme Yazımızın sonuna geldik. Düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Afk arena Türkçe rehber, Kılavuzlar:

  • Tüm AFK Arena Yazılarımız için buraya tıklayın
  • Tüm Rehberlerimiz için buraya Tıklayın
Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments