Oyun İndeks’in 500. Yazısı | Neler Oluyor?

Oyun İndeks’in 500. Yazısı | Neler Oluyor?
Bu Yazıyı Puanlayın

Oyunindeks olarak 500. yazımızı bu yazı itibari ile yazmış bulunuyor ve bunu size sunmaktan gurur duyuyoruz. Uzatmadan ana konumuz olan ne yaptık, ne yapıyoruz ve neler yapacağımız konularına geçelim.

Ne Yaptık?

Başlıyoruz yazımızdan itibaren 126 tane oyun haberi yazdık, 230 tane de ücretsiz oyun haberi paylaştık ve 122 tane rehber yazdık. Bu süreçte ağırlıklı olarak Age of Empires 2 (37 yazı), Black Desert Online (59 yazı), Conquerer’s Blade (22 yazı), League of Legends (62 yazı) oyunlarından bahsettik.

Ayrıca başka birçok konuda da yazılar yazdık. Bu yazılarla birlikte on, hatta yüz milyonlarca site arasından ilk üç buçuk milyon arasına şimdiden girebildik ve ilerlemeye devam ediyoruz (Alexa’ya göre).

Bunun yanında sosyal medya kanallarında da hafif hafif yerimizi almaya başladık. Twitter, Facebook, Discord ve Youtube üzerinden yaptığımız işleri de takip edebilirsiniz.

Sitenin tasarımını da elimizden geldiğince hem gözünüze hem kullanış tarzınıza kolay gelecek şekilde düzenlemeye çalıştık.

Ayrıca Conqueror’s Blade konusunda yazdığımız bir yazıyla da ödül kazandık. Ayrıntılarını bu yazı altında okuyabilirsiniz: Fatih Akademisi Yazı Yarışması Kazananları!

Ne Yapıyoruz?

Öncelikle oyuncular için Türkçe içeriğe sahip rehberler yazarak oyunlar konusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ücretsiz oyun haberlerini sizlere en hızlı şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz. Ayrıca dikkatimizi çeken oyun haberlerini de sizlerle paylaşıyoruz.

Bunun dışında oyun tavsiyeleri ve anime tavsiyeleri gibi birçok farklı konuda içerik üretiyoruz. Ayrıca sosyal medya kanallarımızı da güncelliyoruz. Önümüzdeki süreçte özellikle discord kanalımıza bakmanızı tavsiye ederiz.

Ne Yapacağız?

Elbette önceden yaptığımız; rehberler, haberler, tavsiyeler, ücretsiz oyun haberleri gibi konularla ilgili yazılarımıza düzenli olarak devam edeceğiz. Bu süreçte sizleri de daha çok aramızda görmek istiyoruz. Sizlerin de yazarı olduğunuz rehberler, oyun haberleri ve tavsiyelerle ilgili yazılar paylaşmayı düşünüyoruz.

Diğer taraftan sosyal medya hesaplarımızı da güncelleyip, geliştirmeye çalışacağız. Bu konularda sizlerden gelen önerileri ve yardımları da bekliyoruz.

Zamanla konuları ilerletip, kategorileri de çeşitlendireceğiz. Farklı oyunları oynayıp daha çok rehberler yazacağız. Özellikle popüler oyunlar ve Epic, Steam vs. sitelerde verilen bedava oyunları deneyip, bu oyunlarla ilgili görüşlerimizi de sizlerle paylaşacağız.

Şimdilik bu kadar, sonraki yazılarda görüşmek üzere.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments